Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Stroje kąpielowe Ava – kolekcja 2017

Dokładnie rok temu pisaliśmy Wam o zupełnie nowej odsłonie marki Ava Lingerie. Może nie tyle nowej, co innej. Mniej bieliźnianej, a bardziej odzieżowej. Nie wszyscy bowiem wiedzą, że białostocki producent oprócz klasycznej bielizny dziennej i nocnej, posiada w swojej ofercie niepowtarzalne stroje kąpielowe. Co ciekawe, z roku na rok, asortyment ten systematycznie się rozrasta i trafia do coraz szerszego grona zadowolonych klientek. Prawdę mówiąc, w ogóle nas to nie dziwi.

Największą i bezdyskusyjną zaletą kostiumów marki Ava jest to, że każdy model można kupić oddzielnie, bez konieczności zamawiania całego zestawu typu: majtki + biustonosz. Jest to niezwykle wygodna opcja, bo decydując się, np. na jedne konkretne figi i trzy staniki (lub odwrotnie) zyskujemy szansę stworzenia 3 różnych strojów, co bywa niebywale przydatne zwłaszcza przy zagranicznych wojażach, gdzie liczy się każdy kilogram bagażu. Dodatkowo Panie o nieregularnych proporcjach sylwetki bez problemu odnajdą dzięki temu komfortową i odpowiednią oprawę dla swych nieszablonowych wdzięków.

 

Równie istotną cechą plażowych kolekcji polskiego producenta jest dostępność niesamowicie szerokiej rozmiarówki (biustonosze od 65E do 100G, a majtki do 3XL) oraz szereg praktycznych rozwiązań w postaci przemyślanych konstrukcji, szerokich ramiączek oraz tylnych zapięć na klamerkę.

 

A jakie fasony, wzory i kolory na rok 2017 przygotowała dla nas Ava?

 

Jeśli chodzi o kroje królują klasyczne, stosunkowo zabudowane bikini, ale po piętach depczą im zaskakująco efektowne i funkcjonalne tankini z wbudowanymi stanikami, regulowanymi ramiączkami oraz lekko rozkloszowanymi koszulkami.

                                  Ava SK-45 biustonosz Ava SF-46/1 figi

                                  Ava SK-48 biustonosz Ava SF-47/1 figi

                                  Ava SK-49 biustonosz Ava SF-50/2 figi

 Ava ST-9 tankiniAva ST-8 tankiniAva ST-10 tankini

W kwestii wzorów panowanie przejęła roślinność – oszałamiająca, tropikalna i na wskroś egzotyczna. Ale fantazyjne esy-floresy i graficzne nadruki trzymają się równie mocno.

 
 

Natomiast w temacie barw rządzą wibrujące wakacyjną radością żywe odcienie, choć nie brak tu także szlachetnych akcentów w formie dostojnego granatu i wysublimowanej bieli.


 

Gorąco zachęcamy więc do odwiedzenia strony naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl oraz do dokładniejszego zapoznania się z nowościami białostockiej marki. Zapraszamy tutaj -> AVA