Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Mini bikini – pikantna nowość od Me Seduce

W ciągu ostatniego miesiąca nasz sklep internetowy Ekskluzywna.pl zalała istna fala nowości wszelakich. Oczywiście staramy się na bieżąco informować Was o tych cudownościach w newsletterach, na Facebooku, na Instagramie oraz na firmowych profilach na Zszywce i portalu Stylowi.pl, ale niektórym „świeżynkom” w naszym asortymencie należą się specjalne względy i osobna reklama. Tak jest w przypadku premierowych modeli marki Me Seduce określanych mianem mini bikini.


Są to projekty nietuzinkowe, śmiałe i … niejednoznaczne. My sami zakwalifikowaliśmy je do kategorii bielizny erotycznej, jednak w zamyśle producenta są to po prostu wyjątkowo skąpe stroje kąpielowe przeznaczone dla odważnych i bezpruderyjnych Pań. Na polskich plażach mogą one wywołać spore zamieszanie, ale jeżeli wybieracie się na urlop w tropiki czy nad Morze Śródziemne, a do tego możecie pochwalić się nienaganną sylwetką (niestety, w tym wypadku jest to wymóg – mini bikini bezlitośnie obnaża bowiem najmniejsze mankamenty figury) to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zaopatrzyć się w taki kusy komplecik. Firma oferuje nam 3 kostiumy w uniwersalnym rozmiarze i w kilku wersjach kolorystycznych. Każdy produkt zapakowany jest ponadto w eleganckie przezroczyste pudełko z etykietką, a oprócz tego istnieje także możliwość zakupu samego stanika lub pojedynczych majteczek, co pozwala na dowolne i bardzo wygodne łączenia różnych modeli.

 
 

Pierwsza z premierowych propozycji to Copacabana – prosta i klasyczna opcja, która zaskakuje i uwodzi swym dwuznacznym charakterem. Zestaw składa się z malutkich fig o obniżonym stanie oraz z oryginalnego staniczka w formie szerokiej, drapowanej opaski na biust.

Me Seduce Copacabana Silver 2 Mini bikini Me Seduce Copacabana Silver 1 Mini bikini Me Seduce Copacabana Gold 3 Mini bikini
Druga w kolejce to równie efektowna, niebywale egzotyczna i kipiąca bezpruderyjną zmysłowością Costa Brava – wykonana z najwyższej jakości elastycznych i błyszczących tkanin, które w parze z odpowiednimi fasonami skutecznie przyciągają wzrok i ładnie podkreślają słoneczną opaleniznę.
Me Seduce Costa Brava Silver 2 Mini bikini Me Seduce Costa Brava Silver 1 Mini bikini Me Seduce Costa Brava Blue Mini bikini
Ostatnia z niebanalnych nowości to Ipanema – fascynująca i niesłychanie odważna, wyśmienita dla wszystkich miłośniczek wyuzdanej prostoty i nieszablonowej palety barw.

 

 

Me Seduce Ipanema Blue Mini bikini Me Seduce Ipanema Snake Mini bikini Me Seduce Ipanema Silver 2 Mini bikiniZaintrygowani? Na pewno! W takim razie gorąco zapraszamy na stronę naszego sklepu Ekskluzywna.pl.

Dokładne zapoznanie się z pikantnymi strojami marki Me Seduce możliwe jest pod tym linkiem -> MINI BIKINI