Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jak kusić swojego mężczyznę…

Zwykle nasze artykuły poświęcone są kobietom – piszemy o ich potrzebach, pomagamy w doborze garderoby, przedstawiamy najciekawsze nowości i udzielamy praktycznych wskazówek. Sytuacje, gdy zwracamy się bezpośrednio do panów są zdecydowanie rzadsze i przeważnie mają charakter poradników, dotyczących pomysłów na prezenty czy sposobów na poradzenie sobie z kupnem bielizny dla ukochanej. Dzisiaj postanowiliśmy uczynić mały wyjątek i w całości poświęcić ten tekst mężczyznom, a dokładniej ich poglądom na erotyczne dessous partnerek, bo wbrew pozorom także my miewamy kłopoty z pobudzającym i wysmakowanym zaprezentowaniem swoich wdzięków, które zagwarantowałoby niezapomniane chwile we dwoje i silne oddziaływanie na drugą połówkę.

 
 

Nie wiedzieć czemu istnieje niemalże powszechne przekonanie, że panowie przede wszystkim pragną nagości – bezpośredniej, niezawoalowanej i obnażonej do granic możliwości. Sytuacji prostych i do bólu klarownych, bez zabaw w podchody rodem ze związków małolatów czy użerania się z wprowadzaniem odpowiedniego nastroju i miłosnej atmosfery. O ile ta druga sprawa faktycznie ma pewne odzwierciedlenie w rzeczywistości – trudno, żeby niegrzeczny chłopiec silił się na wyszukany flirt lub długą grę wstępną – o tyle chyba każdy z panów o wiele bardziej ceni sobie przemyślany i dopracowany w najdrobniejszych szczegółach negliż, niż mało oryginalne, niemalże mechaniczne i czysto fizjologiczne epatowanie gołym ciałem.

 
 

Dlatego apelujemy do wszystkich kobiet, które nie przepadają za seksownymi ciuszkami, kunsztownymi zdobieniami i muślinowymi tkaninami: drogie panie, warto polubić się z nieco bardziej wyuzdaną – co nie znaczy wulgarną! – bielizną i podroczyć się odrobinę ze swoim partnerem. Lekko transparentne koronki, haleczki, body, gorsety czy komplety typu majteczki + biustonosz z pończochami w roli głównej potrafią zjawiskowo podkreślić damskie krągłości i wyraźne atuty sylwetki, a jednocześnie pozostawiają niebywałe pole do popisu męskiej wyobraźni. Drażnią zmysły i sprawiają, że krew krąży o wiele, wiele szybciej. Ponadto takie postawienie sprawy przynosi jeszcze jedną korzyść – w mężczyźnie budzi się pierwotny instynkt; łowca, który musi upolować upatrzoną zdobycz. Tak to już jest, że chłopcy – zarówno ci mali, jak i ci duzi – kochają wyzwania i nienawidzą sukcesów, które przychodzą z łatwością i bez żadnego wysiłku.

 


 

  

  

Wszystkie panie zachęcamy więc do odwiedzenia strony naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl, gdzie znaleźć można ogromny wybór różnorodnej bielizny, dostosowanej do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Po więcej szczegółów zapraszamy TUTAJ.