Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Secrets of Kinga - nowa linia marki Kinga

Znana i ceniona na całym świecie frma Kinga od lat dostarcza swoim klientkom najwyższej jakości luksusową bieliznę, którą na tle konkurencji wyróżnia wybitna dbałość o najdrobniejsze szczegóły oraz wyjątkowy kunszt proponowanych produktów. Do tej pory prym wiodły tutaj wyrafinowane biustonosze, zmysłowe i pełne czarujących detali haleczki, absolutnie zachwycające gorsety, będące klasą samą w sobie i wreszcie najmniejsze, ale równie ważne, kuszące majteczki. Okazało się jednak, że ta ogromna oferta nie wyczerpała jeszcze wszystkich aspiracji białostockiego producenta i tym oto sposobem pod koniec ubiegłego roku Kinga Lingerie de Femme zadebiutowała z autorską bielizną erotyczną, którą okraszono budzącą jednoznaczne skojarzenia nazwą "50 Secrets of KInga".Skąd pomysł na taki krok? Prezes firmy, Kinga Lesisz, zauważyła postępujące wyzwolenie Polek, tak w sferze wybieranej literatury, jak w zaciszu własnych sypialni i postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwniom tych najbardziej wymagających konsumentek. Co więcej, kolekcja składa się z czterech linii, które przeznaczone są dla pań o różnych potrzebach, preferujących różne style i noszących różne rozmiary (dlatego całość dostępna jest też w wersji plus size). Stopnie "ostrości" pozwalają lepiej poznać swoje upodobania, a oprócz tego ułatwiają ustalenie indywidualnych, w pełni akceptowalnych przez daną parę granic.Vanilla Collection to zjawiskowe koszulki dedykowane zwolenniczkom delikatności i subtelnego uwodzenia. Modele te nie odsłaniają zbyt wiele, a jedynie podkreślają kobiece kształty i zdecydowanie pobudzają męską wyobraźnię za sprawą głębokich dekoltów, półprzezroczystych tkanin i drażniących zmysły rozcięć.


   


 

Linia Spicy z kolei doskonale wpisze się w gusta odważnych i skorych do eksperymentów klientek. Znaleźć tu można bardziej śmiałe haleczki, ale przede wszystkim wyzywające komplety oraz seksowne gorsety, które stają się coraz odważniejsze i odsłaniają więcej ciała, dając wyraźny sygnał namawiający do wyjątkowo pikantnych igraszek.

 

   Trzecia linia, Nauhgty, rozpala do czerwoności i zaskakuje nietypowymi krojami i detalami oraz transparentnymi materiałami, które w niewielkim stopniu zakrywają ciało, ale za to bardzo skutecznie przyciągają wzrok.

 

                                            


Ostatnia odsłona nowości to linia Play, będąca wyśmienitą opcją dla wszystkich miłośniczek łóżkowych przebieranek. Wchodzące w jej skład komplety przed każdą kobietą otworzą drzwi do krainy niezapomnianych doznań, gdzie bez problemu będzie można wcielić się w rolę niegrzecznej uczennicy, słodkiej stewardessy czy seksownej pielęgniarki. Niestety, póki co linia Play stanowi jedynie małą zapowiedź modeli majacych zasilić jej szeregi, ale pozostałe trzy kategorie oraz resztę oferty Kinga Lingerie de Femme bez problemu znaleźć można na stronie naszego sklepu Ekskluzywna.pl. Pełen asortyment marki dostępny jest tutaj.