Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Drapieżne cętki na ciuchach i bieliźnie

Powodów do pokochania motywów drapieżnych cętek na ciuchach może być kilka. Po pierwsze, są one bardzo efektowne – wystarczy niewielka wstawka lub dodatek, a każda stylizacja nabiera wyjątkowego i dużo bardziej odważnego charakteru. Po drugie, wbrew pozorom deseń ten jest bardzo uniwersalny – pasuje i do romantycznego, i do typowo miejskiego stylu. Oczywiście i tutaj trzeba pamiętać o zasadzie kierowania się umiarkowaniem i nie popadaniem w śmieszną, a często nawet tandetną przesadę. Nie chodzi bowiem o to, aby od stóp do głów ubrać się w zwierzęcą skórę czy sięgać po tragiczne połączenia, ale o to, żeby prezentować się modnie, szykownie, a przy okazji na luzie. Czy to jest w ogóle możliwe? Z pewnością, jednak wymaga to nie lada „wyrobienia” się w świecie komponowania tak oryginalnych outfitów i odważnego sięgania po ciuchy.                                        
Tegorocznym prawdziwym przebojem sezonu jest na przykład futro w cętki. Obszerne, swoim fasonem przypominające kroje z lat 60 – tych ubiegłego wieku. Jak je nosić? Projektanci lansują kilka możliwości.

 

Pierwszą z nich jest totalne zerwanie z zasadą umiaru i zestawienie takiego okrycia z romantyczną i wyrazistą sukienką maksi oraz przełamanie tego bardziej klasycznymi dodatkami w postaci miękkich kapeluszy z szerokim rondem, czarnych torebka i takich samych szpilek. Wtedy jest elegancko ,a  jednocześnie intrygująco.
 

Druga to typowa miejska stylizacja w nieco odmienionym wydaniu, bo uzupełniona właśnie o rzucające się w oczy futro. Reszta – stonowana i do bólu standardowa, jednak mimo wszystko całość jest piekielnie kobieca i seksowna.

Co ciekawe, taki efektowny płaszcz można też nosić na sportowo, w parze z dżinsami, prostym topem i wygodnymi trampkami. Czy można wyobrazić sobie wygodniejszy i bardziej modny zestaw na wizytę w galerii czy wyjście po zakupy?

No dobrze, ale nie każda kobieta odważy się na taki radykalny zakup i chodzenie w nim po ulicach swoich miast. Jak wtedy spróbować bliżej zaznajomić się ze zwierzęcym deseniem? Warto zajrzeć do miłosnej alkowy. Sypialnia jest bowiem miejscem, w którym z premedytacją możemy popuścić nasze wodze fantazji i dać całkowity upust naszym modowym zachciankom. Bielizna rządzi się bowiem nieco innymi prawami niż zwykłe ubrania, więc  tutaj każde udziwnienie, przepych i szaleństwo są wręcz mile widziane.


 

  Co prawda, może się zdarzyć, że nasza druga połówka niekoniecznie zachwyci się naszym wyborem, ale taki błąd nie wychynie złowrogo poza cztery ściany waszego mieszkania i może zostać bardzo szybko naprawiony. Jak? Chociażby wspólnymi zakupami w sieci, np. w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl, gdzie znaleźć można wiele udanych propozycji przeróżnych producentów, którzy w niezwykle atrakcyjny sposób połączyli motyw drapieżnych cętek z kuszącym seksapilem czarnej koronki, kontrastującymi detalami czy zmysłowością transparentnego tiulu. Aby w pełni zapoznać się z tego typu ofertą zapraszamy tutaj.