Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jak często zmieniać majtki?

Higiena osobista jest dla każdego niezwykle ważna, chcemy czuć się świeżo bez względu na okoliczności, stajemy się dzięki temu bardziej pewni siebie, a co za tym idzie bardziej atrakcyjni. Częsta zmiana bielizny ma ogromny wpływ na samopoczucie, pojawia się jednak pytanie jak często zmieniać majtki? Czy zmiana dolnej części garderoby bieliźnianej raz dziennie jest wystarczająca? Jak zadbać o to by zmniejszyć szanse na infekcję intymne i czy może mieć na to wpływ zmiana majtek? Na te pytania poznasz odpowiedź w dzisiejszym artykule, zapraszamy do czytania. 

Oczywiście pomijając kwestie odpowiednich materiałów, które są niezwykle ważne w tym by zapobiegać infekcjom możemy zmniejszyć na nie szansę również za pomocą częstszej zmiany bielizny. Zmiana majtek raz dziennie jest wystarczająca dla osób, które nie mają tendencji do infekcji, jeśli jednak Ty taką tendencję posiadasz powinnaś przede wszystkim spróbować częściej zmieniać bieliznę, na początek wystarczy dwa razy dziennie by sprawdzić czy dało to jakiś efekt - oczywiście nie powinno to trwać wiecznie, gdy już uregulujesz swój stan, powinnaś wykonać wszelkie potrzebne badania by w przyszłości zapobiegać takim stanom. Pamiętaj również o tym by wybierać bieliznę wykonaną z dobrej tkaniny, tak by Twoja skóra mogła oddychać. Oprócz częstszej wymiany bielizny oraz materiału ważne jest również odpowiednie dobranie rozmiaru, majtki, które nie są za ciasne będą bardziej komfortowe, ale również nie będą sprzyjały zakażeniom bakteryjnym. 

majtki damskiemajtki damskie

Nigdy nie noś mokrej bielizny, nawet delikatnie wilgotnej po praniu! Bakterie szybciej się rozwijają i w takim wypadku bardzo łatwo o infekcję. 

Zobacz figi damskie z wysokiej jakości materiałów w ekskluzywna.pl, wybierz swój rozmiar.