Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jak nosić body?

W ostatnich latach body zyskało popularność, kobiety często noszą je jako dodatek do stylizacji, pod marynarkę, do spodni czy spódnicy. Body wywodzi się już z XIX wieku, noszone było przez tancerki, akrobatki, ponieważ było niezwykle wygodne i komfortowe podczas ruchów. Aktualnie znalazło swoje zastosowanie jako bielizna erotyczna, ale też jako zastępstwo odzieży na co dzień jako bluzki. Często jednak pojawia się pytanie czy body nosić z bielizną pod spodem czy jednak bez? W końcu jest to pewien rodzaj bielizny, odpowiedź na to pytanie nie jest jednak tak prosta jakby mogło się wydawać, wszystko zależy od kroju, rodzaju oraz tego jak nosimy body. Przeczytaj dzisiejszy artykuł i dowiedz się w jaki sposób nosić body damskie. 

Body jako zastępstwo bluzki 

Body damskie noszone pod marynarką, jako bluzka powinno być połączone z bielizną pod spodem, zarówno stanikiem, jak i dolną częścią garderoby bieliźnianej, dlaczego? Głównym powodem jest zwyczajnie nasz komfort oraz praktyczność, dzięki założeniu bielizny pod body nie będzie konieczności prania go za każdym razem po noszeniu. Noszenie bielizny pod spodem będzie dla Ciebie również bardziej komfortowe, szczególnie gdy połączymy body z jeansami. 

Body jako koronkowa bluzka

Koronkowe body możemy połączyć z dolną częścią bielizny, a górną pominąć, oczywiście zależy ile body zakrywa, często można jednak spotkać kobiety, które noszą koronkowe body pod marynarkę, zapewniają sobie dzięki temu drapieżny i nowoczesny look. 

Body jako bielizna erotyczna

body damskiebody damskie

Body noszone jako bielizna erotyczna to wyjątek w którym nie musimy mieć na sobie dodatkowych części bieliźnianych, body erotyczne ma zachwycić drugą połówkę, podkreślać i eksponować ciało, dlatego w tej sytuacji można pominąć bieliznę taką jak stringi, figi czy biustonosz.

Sprawdź body damskie z naszej oferty. Wybierz nasze największe hity i ciesz się pięknym i eleganckim wyglądem.