Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Obsessive – ukłon lidera w stronę kobiecych krągłości

Prymat szczupłej i wysportowanej sylwetki od czasu do czasu potężnie chwieje się pod naporem coraz bardziej świadomych swoich krągłości, a także swoich potrzeb XL-ek. Pojedyncze głosy nie znaczą nic, ale dzięki Internetowi dużo pań o bardziej bujnych kształtach jasno i głośno domaga się produktów, które w pełni zaspokoją ich wymagania, a w dobie cyfryzacji to właśnie takie nagłośnienie konkretnej sprawy przynosi wymierne rezultaty.


Producenci odzieży i bielizny nie pozostają bowiem obojętni na te apele i zdecydowanie częściej niż do tej pory wprowadzają do swoich ofert większe rozmiary. Tak jest również w przypadku polskiej firmy z Czańca, która ze względu na rosnące zapotrzebowanie na projekty odpowiednie dla większych kobiet i zupełnie nowe możliwości technologiczne (technologia Strong Knit, która zapewnia wyjątkową trwałość i elastyczność) postanowiła wypuścić część swojej kolekcji w nowej, wygodnej dla konsumentek rozmiarówce: S/M/L oraz XL/XXL. Jednak ten śmiały krok dotyczy póki co jedynie produktów dzianych. W niedługim czasie wiele modeli Dress, Garter stocking, Stocking oraz Bodystocking będzie można zakupić we wspomnianych wyżej, nowych rozmiarach. Oferta będzie dostępna po wysprzedaniu dotychczasowego asortymentu standardowych do tej pory rozmiarów: S/M oraz L/XL.

 

Najnowsze cieliste bodystocking odważnie i ze smakiem inicjują więc ten zupełnie nowy rozdział w historii Obsessive, który z pewnością przypadnie do gustu zwolenniczkom siateczkowych kreacji czołowego producenta bielizny erotycznej w naszym kraju. Beżowe odsłony najbardziej popularnych modeli zachwycają swoim kunsztem i potężną dawką seksapilu. Zmysłowa, miękka siateczka otulająca ciało sprawia wrażenie niemalże niewidocznej pajęczyny, która kusząco osnuwa sylwetkę i eksponuje wszystkie jej atuty, a piękny design zdecydowanie przyciąga spojrzenia.

Jeżeli i ty poddałaś się czarowi tych zniewalających propozycji zajrzyj do naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl. Pełen asortyment marki Obsessive znaleźć można tutaj.