Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Biustonosze dla Pań z dużym biustem - czym się kierować podczas wyboru?

Podczas wyboru biustonosza dla Pań z większym biustem trzeba się kierować przede wszystkim zdrowiem, ale też komfortem. Wybór nieodpowiedniego rozmiaru może skutkować problemami zdrowotnymi związanymi z kręgosłupem, dlatego tak ważne jest jego staranne dobranie. 

Jakimi zasadami się kierować? 

Po pierwsze zwracaj uwagę na szerokość pasa obwodu, szerszy zapewni odciążenie dla kręgosłupa. Weź pod uwagę również szerokość ramiączek, powinny być szerokie by łatwiej utrzymać biust i nie powodować dyskomfortu. Istotne będzie również wybranie modelu, który posiada odpowiednio skonstruowane miseczki, dedykowane dla dużych biustów. Powyższe będzie miało wpływ na Twoją postawę, zapobiega garbieniu się. Pamiętaj, biustonosze w supermarketach są wykonywane tak by sprzedać produkt jak najtaniej, nie będą wykonane z dobrych materiałów, a już z pewnością nie będą dobre dla Twojego zdrowia. 

biustonosz dla dużego biustu

Podczas wyboru biustonosza warto również wziąć pod uwagę miseczki - muszą być skonstruowane tak by w całości obejmować pierś, tak by Twój biust był stabilny podczas ruchów. Pamiętaj, że kolejnym istotnym elementem będzie materiał i ramiączka, tzn. upewnij się że ramiączka nie będą wpijały się w Twoje ciało, ani zawijały, spowoduje to tylko niepotrzebny dyskomfort. 

Jeśli jesteś posiadaczką bardzo dużego biustu możesz również skorzystać z biustonoszy, które mają za zadanie zmniejszyć optycznie biust - tak wiemy to nietypowe, zwykle kobiety pragną powiększyć swoje piersi, jednak w niektórych przypadkach sylwetka będzie się prezentować lepiej, a sama posiadaczką dużego biustu będzie czuła się bardziej pewna siebie. 

Zobacz biustonosze dla dużego biustu w ekskluzywna.pl