Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bielizna erotyczna w kolorze różowym - czy warto?

Kolor bielizny ma ogromne znaczenie, choć mogłoby się wydawać, że jest to element podrzędny, to zwykle odgrywa główną rolę podczas jej wyboru. Również partner inaczej reaguje gdy mamy na sobie bieliznę w kolorze cielistym, a np. w różowym. Dlaczego? To proste, zwykłe skojarzenia! 

Najczęściej na okładkach gazet piękne kobiety noszą wyzywające kolory bielizny, jak róż, czerwień, czerń. Kolory cieliste praktycznie nie istnieją dla gwiazd - oczywiście mowa tu o stylizacjach czy zdjęciach dla magazynów modowych. Dlaczego warto zdecydować się na róż? My w dzisiejszym artykule omówimy kolor pudrowego różu, który na sesjach zdjęciowych, ale również podczas wspólnych wieczorów kojarzy się z seksapilem, delikatnością, namiętnością. Należy stanowczo oddzielić od siebie kolor różowy i kolor pudrowego różu, przyznamy szczerze, że w naszej ofercie nie ma zbyt dużej ilości bielizny w kolorze mocnego różu - ten odcień nie jest zbyt często wybierany przez kobiety. Pudrowy róż natomiast należy do tego rodzaju odcieni, które są noszone najczęściej podczas romantycznych wieczorów, oczywiście zaraz za czernią i czerwienią. Dlaczego? Bo to kolor namiętności i delikatności! Każda kobieta w takim stroju erotycznym czuje się kobieco, seksownie i lekko. 

różowa bieliznaróżowa bieliznabielizna damska


Odpowiadając na pytanie, czy warto nosić bieliznę w kolorze różowym odpowiadamy zdecydowane tak! Jest piękna i nietuzinkowa. 

Zobacz naszą różową kolekcję!