Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Jak dobrać rozmiar fig?

Niezależnie czy wybieramy figi, stringi czy szorty, bardzo ważne jest to, by bielizna była dopasowana do naszego ciała. Dlaczego? Otóż czujemy się dzięki temu pewniej, jest nam wygodniej, a bielizna wręcz jest nieodczuwalna pod ubraniem. Jak zatem dobrać rozmiar majtek?

Z oczywistych względów nie powinno wybierać się majtek za dużych lub za małych, jedne będą obciskać, odstawać pod materiałem, a drugie zwijać. Noszenie dobrze dobranej bielizny wpływa również na brak podrażnień okolic intymnych. Najlepszym sposobem na zmierzenie rozmiaru majtek będzie mierzenie swojego obwodu w biodrach. Wybór bielizny powinien się odbywać wyłącznie w połączeniu z tabelą rozmiarów na stronie internetowej. W innym wypadku najczęściej bielizna będzie źle dobrana. 

figi damskie

Najbardziej uniwersalne majtki damskie to figi, jest wiele bardzo seksownych, a zarazem wygodnych krojów. Bielizna, która idealnie sprawdzi się do obcisłej sukienki czy jeansowych spodni. Pamiętaj, że wybór majtek nie należy do tych najłatwiejszych, to podstawa garderoby i wpływa ona znacząco na Twoje samopoczucie w ciągu dnia. Wybieraj bieliznę z wysokiej jakości tkanin, szczególnie jesienią i zimą, większa ilość odzieży na ciele zwiększa jego ciepło, tylko dobra jakość tkaniny będzie zapobiegać otarciom czy podrażnieniom.

Sprawdź figi damskie z naszej oferty. Postaw na jakość i wykonanie.