Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Zimne wieczory - co założyć pod ubranie?

Wraz z nadchodzącą jesienią temperatura za oknem spada i prawie niezauważalnie wchodzimy w jesienną aurę. Dzień jest co raz krótszy, a pogoda a oknem może nawet zniechęcić do wyjścia z domu. W bardzo chłodne jesienne dni marzymy wyłącznie o tym by poleżeć pod kołdrą lub kocem i cały wieczór pić gorącą czekoladę lub oglądać film. A jeśli musimy wybrać się na zewnątrz w celu załatwienia spraw lub choćby do pracy? Jak się ubrać na taką pogodę? 

Jesienna pogoda kojarzy nam się z grypą, przeziębieniem, warto zapobiegać chorobom i ubierać się ciepło gdy wychodzimy na zewnątrz. Pamiętaj, że nawet słoneczny dzień wieczór jest już dosyć chłodny, a temperatura może spaść nawet do kilku stopni.

Jaką bieliznę nosić w chłodne wieczory?
Podczas wyboru bielizny na chłodny dzień czy wieczór warto zwrócić uwagę na jej materiał, sztuczne materiały negatywnie wpłyną na komfort, ciało się szybciej poci, a skóra nie oddycha. Najlepsze więc będą bawełniane miękkie dla skóry majtki oraz biustonosz. Gorzej jakości produkty na sezon jesienno-zimowy zalecamy odłożyć do szafy, a nawet podczas upalnych dni zalecamy noszenie bielizny z lepszych tkanin. 

bielizna na wieczórbielizna damska

Sprawdź bieliznę na chłodne wieczory.