Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bielizna erotyczna - jak dopasować ją do sylwetki?

Każda kobieta pragnie seksownego i zmysłowego wyglądu podczas zbliżeń z ukochanym, nic w tym dziwnego, jednak w jaki sposób dobrać bieliznę erotyczną do sylwetki, tak by ciało prezentowało się zawsze ponętnie i seksownie? 

Określ swoją sylwetkę!

Najważniejsze jest to, by być świadomym jaki rodzaj sylwetki posiadamy, czy jest to gruszka, jabłko, klepsydra. Dzięki określeniu swojej sylwetki łatwiej dobrać odzież, ale również i bieliznę, dlatego podczas wyboru bielizny erotycznej najlepiej kierować się swoim typem figury. 

bielizna erotycznabielizna erotyczna

Gruszka

Figura gruszka charakteryzuje się szerokimi biodrami z wyraźnie zarysowaną talią, dlatego w przypadku tej sylwetki warto wyeksponować talię, która prezentuje się bardzo dobrze w odsłoniętych kompletach. Kobiety, które posiadają większe biodra mogą je zamaskować poprzez wykorzystanie przepaski lub narzutki transparentej. 

Jabłko

Figura ta charakteryzuje się brakiem wyraźnego wcięcia w talii, za to ramiona są wyraźnie zaryysowane, posiadaczkom tej sylwetki zalecamy komplety, które zatuszują wystający brzuszek oraz uwydatnią nogi i biust. 

Klepsydra

Posiadaczki figury klepsydra nie powinny mieć problemu z doborem bielizny, tą sylwetkę uważa się za tak, która będzie wyglądać dobrze w zestawienniu z każdym rodzajem bielizny czy odzieży.