Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

W jakim stroju kąpielowym najlepiej się opalać?

Każda z nas wie, że opalona skóra wygląda lepiej, wyszczupla, ukrywa niedoskonałości. Warto również dodać, że słońce dostarcza nam bardzo istotnej dla naszego organizmu witaminy, jest nią witamina D, dlatego opalanie z odpowiednimi filtrami jest wskazane. Pamiętać należy o filtrach, ponieważ skóra szybciej się starzeje przy częstym opalaniu, mogą pojawić się również oparzenia słoneczne. A w jakim stroju najlepiej się opalać? 

Stroje kąpielowe do opalania 

Wybierając się na basen otwarty myślimy głównie o tym jak nasza skóra będzie pięknie wyglądać. Otóż nie zawsze, dlaczego? Głównym powodem nierównomiernego opalenia jest źle dobrany strój kąpielowy. Naszym zdaniem najlepiej wybierać Stroje które posiadają odpinane ramiączka, oczywiście zależy to również od tego jaki biust posiadamy. Dla kobiet z małym biustem idealna może okazać się góra beż ramiączek, mimo iż ich nie ma nie grozi nam brak wygody. Kobiety z większym biustem nie za bardzo mogą sobie pozwolić na ten rodzaj kostiumów, są one mniej komfortowe, dlatego właśnie w tym przypadku zalecamy odpinane ramiączka. Dzięki temu możemy z łatwością po wyjściu z wody i położeniu się na ręczniku odczepić ramiączka, spowoduje to brak białych śladów na ramionach. Kobiety najczęściej zsuwają ramiączka, co nie jest zbyt komfortowe, po co więc sobie utrudniać? Lepiej wybierać stroje, które odpowiadają naszym potrzebom. 

stroje kąpielowe dwuczęsciowe

Stroje kąpielowe jednoczęściowe 

Sporo kobiet nie chce pokazywać na plaży czy na basenie swojego brzucha. To nic złego, musimy mieć jednak na uwadze, że ta część ciała nie opali się, w tym przypadku możemy wykorzystać domowe sposoby na opalanie, jak samoopalacz czy opalanie natryskowe. Aktualnie w sieci możemy znaleźć sprzęt, który pozwoli nam opalać natryskowo nasze ciało we własnym domu. Stroje kąpielowe jednoczęściowe są więc też dobrym rozwiązaniem o ile góra stroju nie jest mocno zabudowana, w tym przypadku możemy opalić górna część ciała równomiernie. Oczywiście naszym zdaniem nie ma co wstydzić się swojego ciała, każda z nas jest piękna. 

stroje kąpielowe jednoczęściowe

Sprawdź wszystkie stroje kąpielowe z naszej kolekcji i ciesz się idealną opalenizną latem.