Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Sposób na idealna stylizację z wykorzystaniem bielizny

Jak wykorzystać bieliznę w stylizacji? W naszych głowach często pojawia się myśl, że tak piękna bielizna nie powinna być ukrywana pod ubraniem. Przecież zapłaciliśmy dużo za dany komplet, który wygląda olśniewająco, jak zatem wykorzystać bieliznę w codziennych stylizacjach? Czy powinno się odsłaniać bieliznę na co dzień? Na te pytania odpowiemy w dzisiejszym artykule. 

Jak wyeksponować stanik w codziennej stylizacji? 

Istnieją biustonosze, które łatwo eksponować, ponieważ nie odkrywają za dużo i nie wyglądają do końca jak biustonosz, a bardziej jak koronkowy top. Te modele najłatwiej przenieść do codziennej garderoby i wykorzystać je jako zdobiony top, z pewnością będą się prezentować zachwycająco. Latem wystarczy założyć biustonosz w formie topu do krótkich spodenek, poniżej znajdziesz kilka idealnych do tego modeli. Taki biustonosz nie będzie zwracał uwagi, nie będzie również uważany za niestosowny. Elementami które można wyeksponować są dodatkowe zdobienia jak paski, które zdobią dekolt, z pewnością nie raz spotkaliście się z tego typu bielizną. Kolejnym prostym trikiem na eksponowanie naszej bielizny jest transparentna bluzka, pamiętaj jednak, że do takiej stylizacji Twój biustonosz powinien być odpowiednio dobrany, jeśli nosisz czarny stanik to załóż go pod czarną transparentna bluzkę, biały pod białą. 

biustonosz

bielizna damska

Zawsze pamiętaj, że Ty musisz czuć się w danej stylizacji dobrze. Jeśli więc po założeniu biustonosza i jego odkryciu czujesz, że odsłaniasz za dużo, zmień swoją stylizację. Nie będziesz czuła się dobrze, szczególnie, że nasze samopoczucie często podpowiada nam czy wyglądamy w czymś dobrze, ma to ogromny wpływ na naszą pewność siebie. 

biustonosz

Zobacz biustonosze damskie z naszej oferty.