Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Mały biust - czy nosić staniki push-up?

Kobiety z małym biustem najczęściej wybierają biustonosze push-up. Nic w tym dziwnego to one powiększają optycznie oraz eksponują biust w najlepszy możliwy sposób. Dzisiaj jednak chcielibyśmy zwrócić uwagę na bieliznę koronkową, która prezentuje się najlepiej na kobietach z mniejszym biustem. Przeczytaj dzisiejszy artykuł i dowiedz się jaki model biustonosza koronkowego będzie dla Ciebie najlepszy. 

Bielizna koronkowa na mały biust

Są modele staników, które prezentują się najlepiej właśnie na małym biuście, są to biustonosze koronkowe widoczne poniżej. Oczywiście kobieta ze średnim biustem również będzie wyglądać w nich dobrze. Koronkowe braletki wyglądają niezwykle, na szczególną uwagę zasługują ze względu na ich ponętność i możliwości powiększenia biustu, choć nie jest to efekt push-upu, naszym zdaniem wygląda to nawet bardziej seksownie i zmysłowo. Koronka przede wszystkim pobudza wyobraźnię, a przecież najczęściej o to nam chodzi. Czas zapomnieć o kompleksach, wybrać bieliznę, która będzie perfekcyjna pod względem designu oraz fasonu, dopasować do ciała i cieszyć się nieziemskim i oryginalnym wyglądem. Mało kobiet wie, że nie tylko push-up podkreśla i eksponuje, biustonosze braletki bardzo elegancko podkreślają nasze ciało. Na uwagę zasługują również Bardotki, to one dzięki swojej konstrukcji powiększają piersi bez dodatkowych wkładek, z wielu opinii możemy wywnioskować, że są to najbardziej wygodne biustonosze jakie powstały. Połączenie wygody z pięknym wyglądem to doskonała alternatywa dla push-upów. 

koronkowy biustonoszbardotka

A co z push-upem? 

Tak jak wspomnieliśmy wcześniej push-up jest najczęściej wybierany, dlatego jeśli posiadasz już kilka modeli w swojej szafie, spróbuj zaszaleć, wybierz coś nietypowego, co sprawi, że sama poczujesz się stylowo i pewnie. To bielizna działa na nasze samopoczucie w ciągu dnia, dlaczego więc się ograniczać do wyboru jednego kroju czy fasonu? Eksperymentujmy, nie bójmy się próbować. 

Zobacz wszystkie biustonosze z naszej kolekcji i wybierz model idealny dla siebie.