Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Oryginalne kapcie od SOXO

Kapcie pod choinką. Nocny koszmar wielu kobiet, spodziewających się ujrzeć pod zielonym drzewkiem luksusową biżuterię, seksowną bieliznę, czy ulubione perfumy. Nic tak nie studzi świątecznego zapału i idyllicznej atmosfery, jak para byle jakich bamboszy podarowana przez kogoś z nabożną miną ciotki „wiedzącej wszystko najlepiej” lub – o zgrozo – pełnym szyderczej satysfakcji uśmieszkiem nadwornego cynika, pokazującego w ten sposób swój co najmniej ambiwalentny stosunek do corocznej tradycji. Cóż, rodziny się nie wybiera, a z praktycznością tego typu podarunku też nie sposób dyskutować. Jednak również w tej kwestii jak najbardziej istnieje możliwość połączenia przyjemnego z pożytecznym, czego najlepszym dowodem są wyroby marki SOXO, wiodącego producenta skarpetek, kapci oraz akcesoriów tekstylnych. Bez wątpienia nobilitującą ciekawostką jest fakt, że oprócz własnych projektów, firma ta zajmuje się także sprzedażą artykułów Pierre Cardin, co tylko potwierdza jej niezaprzeczalnie dobry gust i wysmakowany styl.

Różnorodność proponowanych przez SOXO modeli jest iście porażająca, a i ich design zaskakuje świeżością, filuternością oraz absolutną nieszablonowością w nowatorskim i wszechstronnym wydaniu. Nasycone barwy, najwyższej jakości materiały w postaci włochatych futerek oraz miękkiego polaru, czy wreszcie niezwykle oryginalne projekty imitujące pełne słodkiej kokieterii i uroczego powabu stworzonka – wszystko to urzeka dosłownie od pierwszej chwili i pozwala zupełnie innym okiem spojrzeć na „problem” tego traktowanego nieco po macoszemu pomysłu na prezent. Bo czy istnieje ktokolwiek, kto widok takich paputków skwitowałby kwaśną miną spod znaku: „ no skoro już je dostałam/em…” ?
 

Szczerze w to wątpimy. Na dobitne potwierdzenie naszego stanowiska prezentujemy więc szybki przegląd najbardziej atrakcyjnych wzorów domowych paputków.
 

Romantyczki z duszą dziecka z pewnością ucieszyłyby śliczne i rozkoszne balerinki ozdobione filuternymi zapięciami czy figlarnymi detalami.


Oryginalne osobowości z tendencją do szaleństw i dobrej zabawy powinny zainteresować duże i fantazyjne kapcie w zwierzaki z odstającymi uszkami i łapkami oraz absolutnie rozbrajające pieski i kotki.

 
 

Idealnym rozwiązaniem dla wielbicieli klasyki staną się natomiast ponadczasowe tradycyjne fasony w nieco unowocześnionej i wzbogaconej wersji. 

 

Jesteśmy przekonani, że wszystkie te jedyne w swoim rodzaju opcje niejednego obdarowanego przyprawią o radosny uśmiech i zagwarantują mu miłe ciepełko w trakcie codziennego odpoczynku w domowym zaciszu. W celu ostatecznej weryfikacji słuszności wykładanych tu racji zapraszamy do odwiedzenia naszego internetowego sklepu Ekskluzywna.pl. Pełną ofertę marki SOXO znaleźć można tutaj.