Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Haster – nowa marka w Ekskluzywna.pl

Wiosną i latem uprawianie sportu jest banalnie proste. Nakładamy buty, koszulkę oraz spodenki/legginsy i ruszamy do boju. Problemy zaczynają się natomiast jesienią i zimą, kiedy to temperatury na zewnątrz stają się co najmniej nieprzychylne naszym staraniom prowadzenia aktywnego trybu życia. Wyobrażacie sobie, na przykład bieganie w puchówce, ciepłych dresach i otulających szalach? Niekoniecznie. Ani to przyjemne, ani – paradoksalnie – zdrowe. Dlatego w takich sytuacjach z pomocą przychodzi nam wszelkiej maści bielizna termoaktywna, która chroni organizm przed wyziębieniem, odprowadza pot i zapewnia totalną swobodę ruchów. My polecamy wam zwłaszcza ostatnią nowość w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl, a mianowicie produkty marki Haster.
Zanim jednak przejdziemy do poszczególnych modeli oferowanych przez tego producenta pozwólcie, że najpierw napiszemy kilka słów o nim. Haster to jedna z marek należących do przedsiębiorstwa Hanna Style, które powstało w 1989 roku. Od początku działalności podstawowym celem firmy było dostarczanie na rynek bielizny, która sprawdzi się zarówno podczas codziennego użytkowania, jak i w trakcie uprawiania sportów czy turystycznych wycieczek.
Bielizna termoaktywna marki Haster wykonywana jest w technologii bezszwowej z Proclima, Thermoclima oraz Aquarius. Natomiast bielizna termiczna HASTER WOOL wykonywana jest w bezszwowej technologii z wykorzystaniem wełny owiec rasy Merynos. Odpowiednia kombinacja tejże wełny oraz mikrofibry pozwala na jednoczesne uzyskanie termoizolacji oraz naturalnej termoregulacji. Wełna jest też przede wszystkim ciepła, hipoalergiczna i bakteriostatyczna, natomiast Proclima i Aquarius optymalnie transportują wilgoć do następnej warstwy odzieży.
Musicie też wiedzieć, że bielizna Haster produkowana jest na specjalistycznych maszynach cylindrycznych, dzięki którym możliwe jest formowanie produktów o niepowtarzalnej konstrukcji. Bielizna zawiera zróżnicowane fakturowo panele, które są dopasowane do anatomii ludzkiego ciała. Odpowiednie partie posiadają taką budowę, która nie tylko podkreśla walory sylwetki, ale przede wszystkim powoduje, że bielizna spełnia specjalistyczną funkcję dobrego odprowadzania potu oraz utrzymywania właściwego mikroklimatu na skórze. W zależności od uprawianej dyscypliny sportu, rodzaju podejmowanej aktywności fizycznej, stopnia zaangażowania w turystykę czynną – bielizna reaguje optymalnym dopasowaniem oraz skutecznym działaniem.Nasz sklep internetowy Ekskluzywna.pl oferuje wam póki co kilka modeli opatrzonych logo marki Haster, ale mamy nadzieję, że opcji zakupowych będzie przybywać z każdym dniem. Obecnie możecie u nas „upolować” takie nowości, jak: termoaktywna kominiarka z antybakteryjnym systemem Hygiene Flow, koszulki termiczne i legginsy Thermoactive Merino Wool, koszulki Thermoactive Pro Clima w wersji damskiej i męskiej oraz legginsy Thermoactive Pro Clima.

Haster 05-40 Pro Clima kominiarkaHaster 05-21 Thermoactive Pro Clima koszulka męska
Haster 06-110 Thermoactive Pro Clim koszulka damskaHaster 06-120 W Thermoactive Merino Wool Legginsy
Haster 06-120 Thermoactive Pro Clima legginsyTrochę to skomplikowane, ale najważniejsze, że działa i nosi się niesłychanie przyjemnie i praktycznie. Dlatego nie zwlekajcie i już dziś zapoznajcie się z ofertą tego producenta, dostępną pod linkiem:
HASTER – bielizna termoaktywna i termiczna dla kobiet i mężczyzn