Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Baci Lingerie - kostiumy erotyczne de luxe

Marka Baci większości kojarzy się z seksownymi, pełnymi dbałości o najdrobniejsze detale koszulkami, zmysłowymi body czy pikantnymi, choć pozostającymi w dobrym guście, kompletami. Zresztą całkiem słusznie. Ale kto zdaje sobie sprawę z tego, że Baci to także piekielnie kuszące i często bardzo zaskakujące kostiumy erotyczne? Warto więc poświęcić chwilę i zajrzeć tutaj, na stronę naszego sklepu Ekskluzywna.pl, aby w pełni zapoznać się z ich niezwykle interesującą ofertą.
 

Każdy miłośnik bielizny wie, że na naszym rodzimym rynku w kategorii przebieranek bezapelacyjnym liderem od lat pozostaje firma Obsessive, która regularnie uszczęśliwia swoich fanów kolejnymi odsłonami najchętniej kupowanych modeli lub totalnie nowymi pomysłami, jak chociażby niedawny projekt kostiumu rajdowego czy pani strażak. Oferta polskiego producenta jest więc bardzo bogata, ale mimo wszystko utrzymana w dość zachowawczym stylu. Natomiast Baci oferuje swoim klientkom zupełnie nową jakość i design. Asortyment przebieranek obejmuje u nich co prawda tylko kilka „profesji”, ale są to wyjątkowo świeże modele, prezentujące zupełnie nowe i innowacyjne podejście do tematu projektowania tego typu bielizny.
 

Na pierwszy ogień idą Kostiumy pokojówek w kilku odsłonach – od body z fartuszkiem, poprzez komplety ze spódniczkami i biustonoszami, na całościowych koszulkach kończąc. 
 

Sporą część stanowią także wyjątkowo „władcze” odsłony kadetek, policjantek oraz więźniarek. Te projekty kuszą przede wszystkim swoją kolorystyką (niespotykane nigdzie indziej odcienie zieleni czy błękitów) i ciekawymi fasonami, spośród których każda kobieta wybierze ten sprzyjający jej figurze i upodobaniom.

 Jeśli mowa o erotycznych przebierankach to nie sposób pominąć uwielbianych przez mężczyzn: niewinnych uczennic, stewardess zabierających w podniebne podróże, czułych i troskliwych pielęgniarek oraz wyjątkowo pracowitych i oddanych sekretarek.


Baci nie byłoby jednak sobą, gdyby między tym iście królewskim bogactwem produktów nie przemyciło czegoś zarezerwowanego dla wyjątkowo bezpruderyjnych i chętnie łamiących wszelkie konwenanse par. W swojej ofercie, jako swoistą wisienkę na torcie, umieściło więc przebrania niewolnic oraz… zakonnic!

Tak prowokujące i zaskakujące komplety nikogo nie mogą pozostawić obojętnym!