Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Me Seduce – premierowa kolekcja

Me Seduce święci ostatnio prawdziwe triumfy. Liczne nagrody w kraju i za granicą tylko potwierdzają status marki – solidnej, nowatorskiej i wsłuchanej w potrzeby oraz oczekiwania swoich klientów. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że w zeszłym miesiącu nasz sklep internetowy Ekskluzywna.pl wzbogacił się o kilkadziesiąt premierowych modeli sygnowanych logo tego polskiego producenta.




Wśród nowości niezaprzeczalny prym wiodą wszelkiej maści „paseczkowce”, czyli seksowne komplety i ogólnie bielizna erotyczna okraszona ozdobnymi strapsami, gumeczkami itp.





Me Seduce Pati white KompletMe Seduce Dotty red Komplet
Me Seduce Dotty white KompletMe Seduce Pati red Komplet






Oddzielną grupę tych produktów stanowią ponadto kilkuczęściowe sety, body i koszulki nocne, których góry w formie różnorodnych harnessów – mniej lub bardziej rozbudowanych – fenomenalnie eksponują kobiece piersi.





Me Seduce Vera red KompletMe Seduce Vera black Komplet
Me Seduce Lucy white KompletMe Seduce Lucy red Komplet
Me Seduce Lucy black BodyMe Seduce Lucy red Koszulka
Me Seduce Linda black BodyMe Seduce Linda red Body
Me Seduce Ginny white KompletMe Seduce Ginny black Komplet






Na uwagę zasługują także kuszące komplety, body oraz haleczki w całości wykonane z delikatnego, transparentnego tiulu w odcieniach ognistej czerwieni, olśniewającej bieli oraz wyrafinowanej czerni. Klasyczne i proste fasony uszyte z prześwitujących materiałów skutecznie przyciągają wzrok, bezwstydnie zarysowują atuty damskiej sylwetki, a przy tym wszystkim robią wrażenie skromnych i grzecznych. Nie wiemy, jak wy, ale my uwielbiamy takie niepozorne, słodko – pikantne dessous.





Me Seduce Mona white KompletMe Seduce Mona red KompletMe Seduce Mona black Komplet
Me Seduce Mona white BodyMe Seduce Mona red BodyMe Seduce Mona black Body
Me Seduce Mona white KoszulkaMe Seduce Mona red KoszulkaMe Seduce Mona black Koszulka





Premierowe propozycje Me Seduce zawierają w sobie również projekty na wskroś wyuzdane, dzikie i bezkompromisowe. Skąpy set Lorna, body Caprice (w wersji black i red) oraz skórzano-łańcuszkowy top Chance to nietuzinkowe i wyjątkowo śmiałe modele, które zachwycą zwolenniczki nieco ostrzejszych zabaw.





Me Seduce Lorna KompletMe Seduce Chance Top
Me Seduce Caprice black BodyMe Seduce Caprice red Body






Miłośniczkom zabudowanych, tradycyjnych krojów zmiksowanych z pikantnymi detalami polecamy body Imane (black albo red) oraz Jade. Jest to stylowa, nieprzesadzona, ale nadal pociągająca bielizna erotyczna, doskonała na rozpoczęcie namiętnej przygody z trochę bardziej niekonwencjonalnymi dessous.







Me Seduce Imane black BodyMe Seduce Imane red BodyMe Seduce Jade Body






Z kolei wielbicielkom bezpruderyjnej kokieterii proponujemy zestawy, na które składają się biustonosze peek-a-boo oraz majteczki ouvert. Komplety: Janice (z kajdankami!), Jade i Grace szałowo podkreślają kobiece krągłości i subtelnie, ale zaskakująco skutecznie zachęcają do nieco bardziej niegrzecznych igraszek.






Me Seduce Janice KompletMe Seduce Jade KompletMe Seduce Grace Komplet






Podsumowując: każdemu według potrzeb. Ale jednego możecie być pewni – jeśli zdecydujecie się na którykolwiek z tych produktów wasze życie miłosne nabierze zupełnie nowych barw i smaków. Gwarantujemy.




Zapraszamy więc na uwodzicielskie zakupy pod linkiem:




Me Seduce – bielizna erotyczna