Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Premierowa bielizna i dodatki marki Julimex

W ostatnich tygodniach nasz sklep internetowy Ekskluzywna.pl zalała fala nowości wszelakich. Wśród nich pojawiło się mnóstwo premierowych propozycji marki Julimex. Nasz wzrok przykuły zwłaszcza dwie kategorie produktów, a mianowicie modne strapsy oraz majteczki damskie we wszystkich kolorach tęczy. Każdy z tych modeli zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ mało jest projektów i mało jest firm bieliźniarskich, które tak umiejętnie i nienachalnie łączą ponadczasową klasykę oraz bieżące trendy. Wbrew pozorom jest to bowiem niesłychanie trudna sztuka, która udaje się jedynie nielicznym. Tym, za którymi stoją lata doświadczenia, designerski geniusz oraz uważne wsłuchiwanie się w potrzeby klientów.
Ci, którzy choć trochę znają historię Julimexu na pewno wiedzą, że łódzka spółka zarządzana przez dwóch przyjaciół: Tomasza Wojciechowskiego i Marcina Bereckiego, zaczęła budować swój potencjał w 2000 roku, uruchamiając produkcję silikonowych ramiączek do biustonoszy. Był to wyjątkowo odważny jak na tamte czasy pomysł, bo i sam towar był wyjątkowy – na początku XXI wieku w branży nie można było uświadczyć czegoś takiego, jak silikonowe ramiączka. Jednak panowie podjęli śmiałą decyzję, zaryzykowali i okazało się, że cały ten trud się opłacił. Dziś, różnorodne akcesoria bieliźniane stanowią podstawowy filar produkcji marki Julimex. I to właśnie bogate zasoby takich dodatków zasiliły ostatnio projekty zebrane w limitowanej kolekcji o nazwie Lady Boss.


Julimex Swing ramiączkaJulimex Braid ramiączkaJulimex Collier ramiączka
Julimex Cocarde ramiączkaJulimex Collet ramiączka


W skład tej linii wchodzi kilkanaście strapsów – od minimalistycznych, przez bardziej rozbudowane, na finezyjnych aplikacjach na dekolty kończąc. Zasada ich użycia jest banalnie prosta – wystarczy zastąpić nimi tradycyjne ramiączka przy ulubionym biustonoszu, by zyskać niepowtarzalną ozdobę pod szyją, w wybranych modelach połączoną dodatkowo z szeregiem drapieżnych paseczków, a nawet odrobiną lśniącego złota. Cudne, prawda?
Druga pula nowości, na które koniecznie trzeba zwrócić uwagę to wspomniane już majteczki damskie we wszystkich kolorach tęczy. Chaber, cytryna, pudrowy róż, butelkowa zieleń, gołębia szarość, fuksja, fiołek; do tego dołożono trochę przezroczystości i kunsztowne koronki. Fasony są tu na wskroś klasyczne (panty, tanga i wysokie figi), ale te barwy… Nie sposób im się oprzeć.


Julimex pearl malinowy figiJulimex opal chabrowy figiJulimex kiss butelkowa zieleń figi
Julimex kiss gołębi figiJulimex tanga żółty figiJulimex tanga fiołkowy figi
Julimex Tanga Panty Granatowe figiJulimex tanga chabrowy figiJulimex tanga fuksja figi


Ulegnijcie więc pokusie i zaopatrzcie się w chociaż jedną z tych stylowych nowości. Gwarantujemy, że warto.
Julimex – bielizna damska i akcesoria bieliźniane