Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

FRANCUSKIE NOWOŚCI - Żakiety "francja elegancja"

kobiece żakiety z FrancjiŻakiet dla kobiety pełni taką samą funkcję, co marynarka dla mężczyzny - ma przede wszystkim uczynic strój oficjalnym i eleganckim. Takie jest przesłanie płynące z ubioru Francuzek, takie też są oczekiwania wobec wielu tysięcy pracowników, np. korporacji, czy banków.

 

Pierwszy raz na tak szeroką skalę zajęlismy się modowym trendem z Francji. Tym wpisem chcemy zwrócic uwage na minimalistyczne i mocno klasyczne fasony od czterech producentów - nowych w naszym asortymencie.

 

żakiet golden daysNana Love proponuje żakiety romantyczne, krótkie i uniwersalne w swym przeznaczeniu. Na grafice jest stylizacja z turkusową obcisłą sukienką, bardzo kobieca w połączeniu z butami na szpilkach, doskonała na randkę. Gdyby tylko zmienić buty na balerinki - idealna propozycja na wieczorne wyjście na piwo z przyjaciółmi. Gdyby sukienkę zamienić na jeans - doskonały do tzw. biegania w każdy zwykły dzień.

 

Podobnie uniwersalne są damskie marynarki od Golden Days. Krój dłuższy - do połowy bioder, długie rękawy i zapięcie na guzik dużo niżej, niż w przypadku poprzedniego żakietu. Fason dosłownie odwołujący się do stylu klasycznego, co jest przełamane kolorami tkanin - pokazujemy model z linii pastelowej.

 

Inne propozycje idą bardziej w stronę narzutek, sprawdzających się do stroju typowo wyjściowego, tzw. wieczorowego. mamy tu dwie marki: Instyle i Emamoda.

żakiet instyle

Pełna aktualna oferta żakietów znajduje się tutaj.