Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

DZIEŃ DZIECKA - nasze propozycje

skarpetki Soxo ekskluzywna.plNaszym zamiarem było zapewnienie Państwu dostępu do wszystkich tych dziecięcych typów ubrań, które są potrzebne albo z nienacka, albo kupuje sie je przy okazji zakupów dla siebie. Mamy zatem urocze kapelusiki na upały zawiązywane pod brodą. Producentem ich jest znana polska firma Raster specjalizująca się w czapkach dziecięcych. 

Kolejnym polskim producentem jest Soxo i tutaj chcemy zaprezentować komplety dla maluszków, np. skarpetki + opaska. Doskonały pomysł na prezent nie tylko przy okazji odwiedzin u znajomych. Cechuje je wysoka jakośc i trwałość, sa miekkie i przyjazne dla maluchów. 

Trwaja bardzo gorące dni, nasze mieszkania nagrzewaja sie od słońca. To czas, w którym pozwalamy już naszym dzieciom spać w lżejszych piżamkach. Mamy tutaj bogata ofertę dla dziewczynek i dla chłopców. Dla małej damy znajdą się u nas koszule nocne a dla facetów - komplety bielizny nocnej spodenki + bluzka typu t-shirt.

piżamki dziecięce Ekskluzywna.plLato jest także taką porą roku, podczas której poszerzamy zawartośc naszych szaf o stroje kąpielowe. Uczniowie bardzo często mają w swym dziennym planie dnia zajęcia na basenie. Podczas sezonu plażowego mozna kupić strój do kapieli uniwersalny, tak samo dobry do pływania w morzu, jeziorze, jak i na basenie. Mamy tu markową ofertę od gWinner - jednoczęściowego kostiumu kąpielowego dla dziewczynki i kapielówek typu szorty dla chłopca.

stroje kąpielowe dla dzieciNowościa ostatnich lat, zyskującą coraz większa popularność jest bielizna termiczna dla młodzieży. W tej kategorii wybraliśmy do naszego sklepu równiez najlepszy asortyment. Proponujemy kalesony-legginsy oraz bluzki w kilku wersjach kolorystycznych do stworzenia własnego kompletu marki Spaio.

bielizna termiczna dla dzieci

Pełna oferta Ekskluzywna.pl dla dzieci jest tutaj.