Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bokserki męskie Cornette

Piękne panie, drodzy panowie. Dzisiaj chcielibyśmy wam przedstawić najnowsze, szalenie efektowne i niepowtarzalne propozycje Cornette, m.in. z bestsellerowej linii Tatoo. Ale zanim przejdziemy do konkretów pozwólcie, że przybliżymy wam nieco tego rodzimego producenta, bo choć jego bielizna cieszy się u nas niemałą popularnością, to o samej marce klienci nie wiedzą za dużo. Tymczasem Underwear Cornette z Sieradza jest jednym z wiodących producentów bielizny w Polsce.

 Firma działa na rynku od wielu lat i niezmiennie cieszy się ogromną, a wręcz stale rosnącą sympatią konsumentów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, uważnie wsłuchując się w ich potrzeby oraz dbając o dobre z nimi relacje marka wypracowała sobie w branży naprawdę solidną pozycję.

 Szeroka gama oferowanych przez Cornette produktów skierowana jest do wszystkich – do mężczyzn, kobiet i dzieci, jednak najbardziej rozpoznawalną i najwyżej cenioną gałęzią działalności firmy jest bez wątpienia męska bielizna, a w szczególności bogaty asortyment bokserek. Oryginalne i niebanalne wzory czynią te propozycje niezwykle atrakcyjnymi nawet wśród wyjątkowo wymagających klientów.

 Potwierdzają to niedawne nowości polskiego producenta, które już możecie kupić w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl.

 Na wielbicieli niesztampowego designu z humorystycznym przymrużeniem oka czekają premierowe modele ze wspomnianej linii Tatoo.


Cornette Tattoo Bow Tie bokserkiCornette Tattoo Toucan bokserkiCornette Tattoo Cock bokserki
Cornette Lizard 280/155 bokserkiCornette Tattoo Chameleon bokserkiCornette Lemur 280/152 bokserki

Zabawne, prowokujące i … niesamowicie wygodne. Sportowy krój, praktyczne rozwiązania, nieuciskające gumki i kolorowe nadruki – wszystko to gwarantuje i atrakcyjny wygląd, i wyśmienite dopasowanie. P.S. Produkty z linii Tatoo to także idealny pomysł na niespodziewany upominek dla partnera.

 
Zwolennikom dłuższych nogawek i klasycznego stylu polecamy z kolei modele na wskroś męskie, nieco bardziej zachowawcze, ale niepozbawione żartobliwych akcentów. Przykład? Bokserki Classic 001/57, Classic 001/55 czy Classic 001/54.


Cornette Classic 001/57 bokserkiCornette Classic 001/55 bokserkiCornette Classic 001/54 bokserki


Ultrawygodne i okraszone ciekawymi printami.

 
Natomiast miłośnikom 100% tradycji polecamy takie projekty, jak: Comfort 002/123, Comfort 002/121 czy Comfort 002/132.

Cornette Comfort 002/123 bokserkiCornette Comfort 002/121 bokserkiCornette Comfort 002/132 bokserki


Modele te wykonano z wysokogatunkowej, miękkiej i przyjemnej w dotyku bawełny. Są one luźne i wygodne, przeznaczone dla osób ceniących komfort i swobodę ruchów w trakcie użytkowania. Wyposażono je też w delikatne, lekko ściągające gumy oraz w przydatne rozporki na guziczki. Czego chcieć więcej?

 Dlatego nie zwlekajcie i klikajcie w link: CORNETTE – bielizna męska

 


Nie pożałujecie!