Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Basenowy niezbędnik, cz. I

Lato zbliża się ku końcowi, a co za tym idzie powoli mija czas beztroskich wakacyjnych kąpieli w jeziorach, rzekach, morzach czy oceanach. Większość zapalonych pływaków z pewnością przeniesie się więc teraz na kryte pływalnie i miejskie baseny, a tam wygoda, komfort i brak obaw o jakiekolwiek problemy z nieodpowiednim strojem są jeszcze milej widziane niż na plażach. Dlatego dzisiaj postanowiliśmy odpowiedzieć na pytanie, jakie kostiumy damskie i jakie kąpielówki męskie sprawdzą się na basenie. Bo wbrew pozorom to, co było wyśmienite na letnie wypady nad wodę, wcale nie musi zdać egzaminu na pływalni.

 Kluczową kwestią przy wyborze idealnego kostiumu albo kąpielówek na basen są materiały, których użyto do wyrobu danego produktu. Przede wszystkim należy szukać modeli, które wykonano z najwyższej klasy szybkoschnących oraz odpornych na odbarwienia i na szkodliwe działanie chloru tkanin. Zwykłe dzianiny po kilku wizytach na basenie mogą bowiem stracić kolor, rozciągnąć się, a nawet ulec widocznemu zniszczeniu. Nie warto więc ryzykować. Tym bardziej, że na rynku nie brak solidnych jakościowo propozycji skierowanych zarówno do kobiet, jak i do mężczyzn. Wysokogatunkowe kostiumy basenowe dla pań i panów to teraz żelazna podstawa asortymentu wielu polskich producentów.

 No dobrze, a co z designem? Co z fasonami? Nie będziemy ukrywać, że damskie kostiumy kąpielowe i męskie kąpielówki przeznaczone stricte na basen są nieco mniej efektowne od swoich plażowych sióstr i braci. Co nie znaczy, że i tutaj nie znajdziecie ładnych i przykuwających wzrok modeli.

 Na przykład projekty dla pań przeważnie są dość skromne, jednak często ozdabia się je małymi detalami, przeszyciami czy wstawkami, które nie tylko dodają całości odrobiny kokieteryjnego uroku, ale potrafią też wizualnie wysmuklić sylwetkę, powiększyć piersi czy wyczarować talię.
Shepa 073 Kostium kąpielowy jednoczęściowy (B2D46)Shepa 038 Kostium kąpielowy jednoczęściowy (B5D49)
Shepa 080 Kostium kąpielowy jednoczęściowy (B23D22)Shepa 074 Kostium kąpielowy jednoczęściowy (B4D11/2)
 

Wygoda i atrakcyjny wygląd w jednym? Tutaj jest to jak najbardziej możliwe!

Propozycje dla panów także bywają nieco urozmaicone. Tradycyjne kroje w parze z nowoczesnymi, czasami wręcz awangardowymi, ale nigdy przesadzonymi zdobieniami również zwracają na siebie uwagę, a przy tym nadal gwarantują niebywały komfort w trakcie użytkowania, stabilność oraz pełną swobodę ruchów bez obaw o uciążliwe zsuwanie się stroju.

 Shepa 407 Kąpielówki (B4D24/12)Shepa 059 Kąpielówki (B1D11/12)


My to kupujemy, a wy?

 Jeśli jesteście zainteresowani to przypominamy, że wszystkie tego rodzaju modele znajdziecie w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl.

 Najlepsze projekty czekają na was pod linkiem: STROJE KĄPIELOWE NA BASEN