Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Body marki Vestiva

W ostatnich miesiącach często pisaliśmy o różnorodnych nowościach z kategorii body damskie. Jednak sami przyznacie, że zwykle były to propozycje dwóch gatunków. Albo prezentowaliśmy wam modele stricte funkcyjne, wyszczuplające, delikatnie korygujące sylwetkę albo zachęcaliśmy do przetestowania projektów z półki „bielizna erotyczna”. Rzadko zdarzały się opcje złotego środka, czyli takie, które oprócz wygody i wizualnej poprawy figury gwarantowałyby też paniom elegancki, zmysłowy, a w razie potrzeby nawet uwodzicielski wygląd. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że dziś możemy wam przedstawić idealnie wyważone propozycje spod sztandaru firmy Vestiva.

 
Niewtajemniczonym w sprawy szeroko pojętego polskiego biznesu bieliźniarskiego pragniemy nadmienić, iż Vestiva w wielkim skrócie to nic innego, jak ekskluzywna bielizna damska tworzona przez zespół uznanej na rynku, białostockiej firmy GAIA. Żelazną podstawą asortymentu Vestivy są klasyczne body w wielu fasonach oraz w stosunkowo bogatej kolorystyce. Wszystkie produkty sygnowane logo marki Vestiva charakteryzują się solidnością, znakomitym designem oraz wyśmienitym przyleganiem do ciała. Poszczególne modele body kuszą kobiety dość niepozornymi krojami, które doskonale sprawdzają się na co dzień i zapewniają wtedy niepowtarzalny komfort użytkowania, ale w zestawieniu z wyszukanymi dodatkami niemal natychmiast stają się wyjątkowymi kreacjami na wyjątkowe chwile, np. te tylko we dwoje. Body marki Vestiva są również idealnym uzupełnieniem ponadczasowej elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody. Pod marynarką wyglądają bosko! Przekonajcie się o tym same! Tym bardziej, że już jakiś czas temu firma wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich oddanych klientek i wprowadziła małe urozmaicenia tradycyjnych fasonów, dzięki czemu dostępne są także modele wykończone koronkami lub przezroczystym tiulem. Taki drobiazg, a jak ożywia zwykły ciuch.

 
Wśród najnowszych propozycji marki Vestiva znajdziecie modele proste, niemalże ascetyczne oraz projekty z gatunku upiększona klasyka.

Te pierwsze są tak bezpretensjonalnie urocze, że wprost nie sposób przejść obok nich obojętnie.

Vestiva BDV 137 body

Te drugie są natomiast tak kuszące, a jednocześnie tak wykwintne, że nie ma rady, muszą się znaleźć w waszych szafach! 

Vestiva BDV 126 bodyVestiva BDV 130 bodyA żeby tego dokonać wystarczy odwiedzić nasz sklep internetowy Ekskluzywna.pl.

 
Wspomniane tu cudowności czekają na was pod linkiem: 

BODY DAMSKIE MARKI VESTIVA