Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bielizna i odzież firmy Wadima

Znacie firmę Wadima? Jeśli nie to cieszymy się, że jako pierwsi możemy wam przybliżyć jej bogaty asortyment, którego część od niedawna oferuje wam również nasz sklep internetowy Ekskluzywna.pl.
Wadima to jeden z wiodących polskich producentów w branży odzieżowej. Marka powstała w 1994 roku i specjalizuje się w produkcji bielizny osobistej oraz bluzek damskich. Firma zatrudnia 300 wysoko wykwalifikowanych pracowników, którzy pracują w trzech zakładach zlokalizowanych na terenie centralnej Polski. Wadima może się pochwalić ponad 300 różnymi modelami i kilkoma kolekcjami, dostępnymi w ponad 2000 sklepów w całym kraju, w sieci 38 sklepów firmowych oraz w sklepie on-line, a do tego eksportowanymi do wielu krajów europejskich. Robi wrażenie, prawda?
A to jeszcze nie wszystko. Na tle licznej konkurencji Wadima wyróżnia się czterema cechami.
Po pierwsze, firma jest silnie ukierunkowana na innowacyjność, a co za tym idzie w każdym sezonie wdraża do produkcji nowe technologie i wprowadza do oferty nowe dzianiny po to, aby jeszcze lepiej sprostać oczekiwaniom klientów.
Po drugie, Wadima skrupulatnie dba o stałą kontrolę całego cyklu produkcyjnego oraz o nieustanne podnoszenie jakości swoich projektów tak, abyśmy jako klienci mogli cieszyć się naszymi zakupami przez jak najdłuższy czas.
Po trzecie, marka używa do produkcji wyłącznie atestowanych materiałów i technologii, pochodzących od najlepszych, wypróbowanych dostawców. Takie podejście równa się stuprocentowemu bezpieczeństwu wszystkich wyrobów.
I wreszcie po czwarte, Wadima dysponuje doświadczonym zespołem wykwalifikowanych projektantów, którzy co sezon dostarczają klientom szeroką gamę modnych produktów. A to jedna z istotniejszych składowych odnoszącego znaczące sukcesy przedsiębiorstwa.
W ofercie marki znajdziecie 6 głównych kolekcji: damską, dziecięcą, młodzieżową, męską, tzw. pierzynkę (bluzki, kalesony, podkoszulki wykonane z nowatorskiej dzianiny) oraz linię Wadima Zdrowie (obejmującą specjalistyczne majtki, koszulki, funkcyjne opaski na nogi i ręce, bieliznę poporodową itd.).


Wadima Veronika 104375 dł.ręk. piżama damskaWadima Paradise 104366 kr.ręk. piżama damskaWadima Gabriel 204104 dł.ręk. piżama męska

Wadima Chic 104425 dł.ręk. koszula nocnaWadima Gisele 104369 kr.ręk. spodnie 3/4 piżama damskaWadima Sarah 104421 dł.ręk. piżama damska

Wadima Sorbet 103590 bluzka damskaWadima Nadia 103621 bluzka damskaWadima Emma 103430 3/4 ręk. bluzka damska

Wadima Alice 103655 bluzka damskaWadima Donna 103582 kr.ręk. bluzka damskaWadima Marry 103630 3/4 ręk. bluzka damskaU nas możecie póki co kupić wyłącznie bieliznę oraz odzież damską sygnowane logo tego producenta, więc jeśli jesteście zainteresowane klikajcie w link: 
WADIMA