Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

PORADNIK ODZIEŻ - Jak zatuszować obfity biust?

bluzka damska czarnaOd teraz to nie będą piersi z kobietą, lecz kobieta z piersiami!

Właściwie dobrana bielizna potrafi zdziałać cuda! Panie z obfitym biustem powinny wybierać staniki, które posiadają wzmocnioną konstrukcję, dzięki niej piersi będą zawsze na swoim miejscu. Ramiączka oraz zapięcie powinno być jak najgrubsze, odciąży to kręgosłup oraz dodatkowo przytrzyma piersi. Zabudowana miseczka, która okryje całą pierś jest jednym z najlepszych wyborów, dzięki niej można się pozbyć rozmiaru, a piersi będą wyglądały bardzo apetycznie. Należy jednak zwrócić szczególną uwagę na biustonosze zbyt ciasne, spłaszczają one piersi oraz powodują wylewanie się obok ramiączek czy pod biustem co jest bardzo nieestetyczne wizualnie.

czarna sukienkaSukienki podkreślające talię, a zarazem luźne w biuście są idealnym wyborem! Sprawi to, że sylwetka stanie się bardziej kobieca, a co za tym idzie odejmie to parę centymetrów w talii przy czym biust nie będzie obciśnięty i optycznie będzie mniejszy. Dodatkowo najlepiej wybierać delikatne i zwiewne materiały, będą się one dobrze układać, a zarazem sprawią, że kobieta będzie czuła się komfortowo.

Czerń wyszczupla! Należy o tym bezwzględnie pamiętać. Zakładając czarny top czy sukienkę która, będzie posiadać ten kolor w okolicach biustu, na pewno zniknie przynajmniej jeden rozmiar piersi, oczywiście – optycznie.

Pokreślenie szyi, to jest to! Dobrze podkreślona szyja odwróci uwagę od obfitego biustu, dlatego najlepiej wybierać dekolty w serek, stójki czy koszulki lub koszule z kołnierzykiem. Należy również pamiętać że, duży dekolt nie wchodzi w grę. Sprawia on, iż cała uwaga zostaje zwrócona w stronę piersi, a przecież nie o to chodzi. Najlepiej aby biust był zakryty, oraz żeby nie znajdowały się w jego okolicach żadne ozdoby czy falbanki, które tylko pogorszą sytuację.

Aktualna oferta odziezy damskiej jest tutaj.