Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

PORADNIK ZAKUPY - Jak mężczyzna powinien kupować bieliznę dla swojej partnerki?

seksowna koszulka anaisTak, jak w zajawce zauważyliśmy nie wszystkie kobiety lubią dostawać bieliznę. Najczęściej wynika to z ich własnych zasad i przekonania, że tylko one same lub pod okiem mniej lub bardziej profesjonalnych doradczyń, są w stanie dobrać coś odpowiedniego. Drodzy Panowie - nie będziecie wiedzieć, póki nie zapytacie!

 

Pierwsza nasza rada brzmi - ZRÓB WYWIAD na temat kupowania bielizny! Oczywiście nie musicie siadać na przeciw siebie i nie trzeba jej o wszystko po kolei wypytywać. Starczy czasem podpytać o coś przy okazji:

- Cudowną masz tą seksowną koszulkę! Sama ją kupiłaś? Gdy dostaniesz odpowiedź, podpytaj jeszcze, czy często kupuje lub, czy lubi. Tyle pytań wystarczy, aby nie zaczęła szukać w sprawie drugiego dna...

 

Druga rada to ZBIERAJ WIEDZĘ o bieliźniarce swojej kobiety! Tutaj niestety będziemy namawiać do grzechu, tj. przejrzenia szuflady z jej intymnymi ubiorami. Nie trzeba tego robić w ukryciu. Możecie pod pretekstem wyboru stroju na kolejne spotkanie, po prostu przerzucić kilka ciuszków. Zobaczysz wtedy jakie kolory przeważają, czy lubi seksowne sukienki, czy nosi kuszące bodystocking. Jeśli się uda podejrzyj metki, być może znajdziesz na nich markę i rozmiar. To trochę tak, jakbyś chciał się oświadczyć i pożyczyłbyś sobie pierścionek swojej dziewczyny do przymierzenia u jubilera do obrączki zaręczynowej z kamieniem.

 

koszulka erotyczna SoftLine

Trzecia podpowiedź a raczej zakaz - raczej NIE KUPUJ kompletu bielizny po pierwszej łóżkowej randce. Lepiej pokusić się o coś z biżuterii lub kwiaty a ubiory zostawić na później, jak bardziej poznasz jej ciało. Z pewnością będziesz mieć wtedy lepsze szanse na trafiony podarunek.

 

Kolejna rada - KUPUJCIE BIELIZNĘ WSPÓLNIE. Skorzystajcie z esklepu z odzieżą i bielizną Ekskluzywna.pl, obejrzyjcie wspólnie ofertę, wybierzcie coś. Możesz też zerkać jej przez ramię, składając buziaczki na jej karku, gdy będzie czegoś dla siebie szukać w sklepie internetowym.

 

SŁUCHAJ CO kobieta MÓWI o bieliźnie. Są spore szanse, że poznasz najodpowiedniejszy moment na dokonanie zakupu, gdy będziesz wiedział, że np. widziała figi ulubionej marki ostatnio w sklepie lub, że akurat potrzebowałaby jakiś modny biustonosz.... 

 

To najistotniejsze podpowiedzi, które pozwolą Ci odnaleźć się w świecie zakupów.