Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Mężczyzna na plaży

Zarówno blogowe artykuły, jak i produkty dostępne w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl zwykle kierujemy do Pań. Z myślą o nich systematycznie rozbudowujemy nasz asortyment i to ich potrzeby determinują kierunek rozwoju naszej firmy. Jednak ostatni okres obfitował nie tylko w damskie, ale i w męskie nowości. Spora w tym zasługa samego sezonu wiosna-lato. W końcu co roku o tej porze magazyny zapełniają się typowo wakacyjnymi i plażowymi propozycjami dla Pań oraz Panów. Kobiece kostiumy kąpielowe stają w szranki z męskimi kąpielówkami. Dzisiaj poświęcimy kilka słów tym drugim. Nie sposób bowiem nie zauważyć, że z roku na rok mężczyźni mają do dyspozycji coraz większą liczbę wzorów i fasonów. I co istotniejsze – coraz częściej i chętniej korzystają z pełnej palety tych możliwości. „Ascetyczne” czasy urlopów z jedną parą kąpielówek w walizce chyba bezpowrotnie odchodzą do lamusa. Panowie coraz częściej stawiają nie tylko na wygodne, ale i na atrakcyjne wizualnie modele. A jak mogą ich mieć kilka – bez zastanowienia sięgają po interesujące ich produkty.


Jeżeli w trakcie wakacyjnego wypoczynku cenisz sobie przede wszystkim ponadczasową i dyskretną elegancję połączoną z uniwersalną kolorystyką i nieprzeciętnym komfortem użytkowania wybierz klasyczne kroje i bezpieczne odcienie. Czarne, granatowe albo bordowe bokserki idealnie sprawdzą się w roli niezobowiązującego plażowego stroju.

Henderson 34173 Pure kąpielówkiSesto Senso BD 371 grafit KąpielówkiHenderson 34175 Pau kąpielówki

Henderson Loop 34852-90X kąpielówkiSesto Senso BD 375 granat KąpielówkiHenderson Lens 34850-99X kąpielówki

Lubisz tradycyjne fasony, ale nie przepadasz za jednolitymi i nazbyt zachowawczymi barwami? Nic prostszego – wystarczy, że postawisz na klasyczne, ale i zaskakująco efektowne modele w niespotykanych zestawieniach kolorystycznych. Ogniste czerwienie, żywe błękity i tropikalne pomarańcze z pewnością przyciągną wzrok, a do tego świetnie „zagrają” z letnią opalenizną.

Alpha Male Aero Baltic Push-up KąpielówkiHenderson Lobo 34843-59X kąpielówkiAlpha Male Treso Sun Kąpielówki

Alpha Male Verso Red KąpielówkiAlpha Male Ergo Belt KąpielówkiAlpha Male Brevo Blue Kąpielówki

Natomiast jeśli szukasz czegoś, co pozwoli Ci czuć się swobodnie nie tylko na plaży, ale i w jej pobliżu to sięgnij po kąpielówki z dłuższymi nogawkami. Takie spodenki to niesamowicie praktyczna rzecz.
Alpha Male Surfo Blue SpodenkiAlpha Male Curso Orange SpodenkiAlpha Male Curso Dark Spodenki

Alpha Male Hydro Sun SpodenkiAlpha Male Hydro Geo SpodenkiAlpha Male Comfo Red Spodenki

Na koniec mała ciekawostka, a zarazem dyskretna pomoc w walce z męskimi kompleksami. Wszystkim tym Panom, którzy uważają, że nie zostali zbyt hojnie obdarowani przez naturę proponujemy specjalne kąpielówki z tzw. kieszonką push-up, która dodatkowo unosi i uwypukla męskie walory.

               Alpha Male Aero Black Push-up Kąpielówki Alpha Male Aero Mare Push-up Kąpielówki
To co?


Zapraszamy na zakupy.


Wakacyjną garderobę bez problemu skompletujecie pod tym linkiem -> MĘSKIE KĄPIELÓWKI