Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Co nas kręci, co nas podnieca...

Nie lubimy szufladkować. Nie lubimy schematów. Nie lubimy ograniczeń. Jakiekolwiek klasyfikowanie ludzi uważamy za co najmniej bezsensowne. Jednak, kiedy rzecz dotyczy uwodzicielskiego dessous oraz typowo łóżkowych akcesoriów bez problemu możemy wyróżnić trzy „obozy”, które charakteryzują się konkretnymi preferencjami i oczekiwaniami.

 

Największą i najsilniejszą grupę stanowią miłośnicy ponadczasowej klasyki, którzy uwielbiają tradycyjne fasony, standardową paletę barw oraz sprawdzone rozwiązania. Nie dla nich figlarne przebieranki (pretensjonalne i śmieszne), prowokujące body z dziurką (nazbyt wyuzdane) czy bestsellerowe bodystockings (bezkształtna „rajstopa”).

 

 

Obsessive Frillita KompletRoxana 6741 Babydoll KoszulkaObsessive Wonderia Koszulka

Nieco bardziej rozrywkowe grono reprezentują zwolennicy frywolnych i wykluczonych przez tradycjonalistów modeli z kategorii kostiumy erotyczne oraz wielbiciele oszałamiających bodystockings i niebanalnych body. Ci Państwo umiejętnie łączą klasykę z nutką drapieżnej pikanterii i doskonale wiedzą, jak przyspieszyć bicie serca swoich drugich połówek.

 


 

Obsessive Maidme Komplet 5-częściowyLivia Corsetti Cascadia Kostium pielęgniarkiRoxana 6355 Kostium Policjantki

Lolitta Flame BodystockingRoxana 6373 BodystockingObsessive N113 Bodystocking

Obsessive Oriens BodyExcellent Beauty B-207 bodyAngels Never Sin Eltero Body

Natomiast trzecia grupa to amatorzy ekstremalnych doznań spod znaku lśniącego lateksu, oryginalnej tkaniny typu wet look, finezyjnych plecionek oraz nietuzinkowych akcesoriów w postaci zniewalających szarf i kajdanek, zalotnych nipple covers czy tajemniczych masek na oczy. W sypialniach takich osobników na pewno nie brak ognia i szaleństwa.

Livia Corsetti Savitri GorsetLolitta Predatory Woman KompletDemoniq Julie Body

Andalea Z/5017 KoszulkaObsessive Darksy SpódniczkaAndalea E/2018 Koszulka

Roxana 6685 Maska i kajdankiObsessive Gretia NasutnikiRoxana 6794 Maska i rękawiczki

Oczywiście podejście do spraw szeroko pojętej intymności stale ewoluuje, dlatego coraz więcej ludzi chętniej i śmielej sięga po różnorodne drobiazgi czy niesztampowe komplety. Mamy jednak świadomość, że często już sama bielizna erotyczna uważana jest za jedyny słuszny dodatek do namiętnych igraszek. W sumie – prawidłowo. Solowy występ zwiewnej babydoll, zmysłowej chemise, kilkuczęściowego setu, kuszącego gorsetu czy bezpruderyjnego bodystocking potrafi znacząco podnieść temperaturę w miłosnej alkowie.

 

Jeżeli więc chcielibyście doświadczyć zupełnie nowych i całkowicie odmiennych doznań – gorąco zapraszamy Was do naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl

 

Znajdziecie tam mnóstwo niepowtarzalnych zestawów oraz ogrom intrygujących akcesoriów.

 

Udanych łowów!