Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Inne spojrzenie na klasyczną małą czarną

O małej czarnej powiedziano już chyba wszystko. Że ponadczasowa, że nieśmiertelna, że elegancka, że uniwersalna. Przymioty klasycznej sukienki można by wymieniać w nieskończoność. Jednak zamiast tego postanowiliśmy dziś przyjść do Was z nieco bardziej efektownymi, a często nawet kontrowersyjnymi odsłonami tej legendy. No bo przyznacie, że drzemie w niej ogromny potencjał.

 

Wystarczy spojrzeć na propozycję marki Demoniq i przekonujemy się, że mała czarna potrafi być drapieżna i nieposkromiona. Veronique 1 jest jednym z tych ekskluzywnych projektów, który łączy w sobie bieliznę i biżuterię, a taka mieszanka – co chyba oczywiste – nikogo nie pozostawia obojętnym.

 Demoniq Veronique 1 Sukienka

Szybki rzut oka w stronę wyrafinowanej Darksy od firmy Obsessive kończy się następującą konkluzją: mała czarna potrafi być niesamowicie kusząca i do perfekcji opanowała sztukę subtelnego uwodzenia. Skutecznie przyciągnie wzrok oryginalnym materiałem, a potem zatrzyma go powabnym podkreśleniem damskich krągłości. Spryciula.
 Obsessive Darksy Sukienka

Patrząc na wysmakowaną Sophię od marki Me Seduce uzmysławiamy sobie jedno: mała czarna potrafi być niepozorna i nowocześnie bezpruderyjna.

 Me Seduce Sophia black Sukienka

Sukienka Charlotte firmy Livia Corsetti udowadnia, że mała czarna potrafi być efektowna, ale nie przesadzona. Nie musi być bogato zdobiona, fantazyjna i wymyślna, wystarczy prosty krój i odrobina intrygujących detali.

 Livia Corsetti Charlotte Sukienka

Model Z/5016 firmy Andalea pokazuje, że mała czarna potrafi znaleźć się ponad podziałami i nie jest zarezerwowana wyłącznie dla standardowych rozmiarów oraz podręcznikowych sylwetek. Także Panie w rozmiarze plus size mogą poczuć się w niej pewnie, kobieco i seksownie.

 Andalea Z/5016 Koszulka

Projekt Excellent marki Lolitta uświadamia nam natomiast, że mała czarna potrafi totalnie zaskakiwać, a moda uwielbia zabawę i nie znosi konwenansów. 

 Lolitta Excellent Sukienka

Z kolei sukienka 6748 marki Roxana daje nam do zrozumienia jedno – mała czarna potrafi zniewalać, oszałamiać i igrać z męskimi zmysłami, jak mało który model.

 Roxana 6748 Sukienka

Jak widzicie – różnorodnych odsłon małej czarnej jest istne zatrzęsienie. Również u nas, w sklepie internetowym Ekskluzywna.pl.

 

Dlatego im szybciej i dokładniej zapoznacie się z pełnym asortymentem tej kategorii produktów, tym chętniej uszczkniecie z tego coś dla siebie.

 

Zapraszamy więc tutaj -> SEKSOWNE SUKIENKI