Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Prezent na Dzień Kobiet

Żeby było jasne – nie mamy absolutnie żadnych pretensji do jakichkolwiek kwiatków. Są urocze, piękne i niemalże zawsze rozmiękczają kobiece serca. Która z nas nie uśmiechnie się słodko na widok ukochanego mężczyzny z bukietem ulubionych tulipanów, róż czy stokrotek? No właśnie. Jednak czasami warto zboczyć ze schematycznych ścieżek i sięgnąć po równie stylowe i przyjemne zastępstwo dla popularnych roślin. Zwłaszcza, gdy nadarza się ku temu jakaś szczególna sposobność. Nieco bardziej świadomi i otwarci na damskie sugestie Panowie na pewno wiedzą już, że kwiaty najlepiej jest dawać bez okazji. Jako dowód nieustającej pamięci oraz gorącego i niezmiennego uczucia. Natomiast konkretne rocznice/urodziny/imieniny czy nadchodzący Dzień Kobiet wymagają odpowiedniej oprawy. Tu nie wystarczy konwencjonalna wiązanka przygotowana przez usłużną panią w kwiaciarni. Tutaj potrzeba czegoś nietuzinkowego, innego i oryginalnego. Niezbędną jest więc … oszałamiająca bielizna. Uwierzcie nam, drodzy Panowie, że niemalże każda kobieta marzy o upominku z koronek, satyny czy tiulu. Taki prezent skutecznie poprawia humor, dodaje 100% do często odrobinę zachwianego poczucia pewności siebie i co najważniejsze – rozbudza nadzieję na to, że po rozpakowaniu podarunku nastąpi niezwłoczna konsumpcja nabytego dobra. Kupując kuszącą bieliznę osiągamy więc obopólną korzyść. Jednak zanim ochoczo zabierzecie się za poszukiwania idealnego modelu mamy dla Was kilka drobnych wskazówek. Wszystko po to, aby zakupy przebiegły jak najsprawniej, a efekt był co najmniej zadowalający.

 

Po pierwsze – wybierajcie projekty z elastycznych materiałów, z licznymi regulacjami i z okrojoną rozmiarówką. Pisząc okrojoną, mamy na myśli wygodny podział na standardowe: S/M, L/XL oraz – opcjonalnie – XXL. Dzięki temu unikniecie zdradzających Wasze niecne zamiary pytań o szczegółowe wymiary partnerki, a zarazem zminimalizujecie ryzyko nietrafienia z rozmiarem. 

Beauty Night Shannon black KoszulkaObsessive Etherlita babydoll KoszulkaDemoniq Violet Komplet

Obsessive Bisquella black KoszulkaLivia Corsetti Eglantine white KoszulkaObsessive Dotina Gorset

Po drugie – sięgajcie po klasyczne fasony i podstawową paletę barw. Na szaleństwa w rodzaju lśniącego lateksu, figlarnych przebieranek czy wyuzdanych setów przyjdzie jeszcze czas, a poza tym nie zapominajcie, że to ma być prezent głównie dla Waszych ukochanych, więc odłóżcie na bok swoje fantazje i skupcie się wyłącznie na preferencjach Waszych drugich połówek.
 

Obsessive Swanita black SzlafrokLivia Corsetti Taylor KoszulkaObsessive Alluria Koszulka

Obsessive Floweria KoszulkaLivia Corsetti Kathleen KoszulkaObsessive Swanita babydoll Koszulka

I wreszcie po trzecie – nie bójcie się. Tak, to brzmi cokolwiek śmiesznie, ale wielu Panów nadal czuje trwogę na myśl o zakupie bielizny dla swojej partnerki. Niepotrzebnie. Zapewniamy, że każdy mężczyzna bez trudu udźwignie pozorny ciężar takiego zadania, a jeżeli nawet napotka na swojej drodze pewne problemy to bez mrugnięcia okiem powinien zasięgnąć rady naszych konsultantów. Pamiętajcie, że zawsze służymy Wam pomocą. To co? Do dzieła!

 

 

Sklep internetowy Ekskluzywna.pl zaprasza!