Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Demoniczne nowości

W grudniu zeszłego roku przedstawiliśmy Wam kolejną odsłonę znanej i cenionej marki Demoniq. Do oferty sklepu internetowego Ekskluzywna.pl dołączyliśmy cztery komplety z nietuzinkowej kolekcji Shibari. Oprócz bielizny w każdym pikantnym zestawie znajdowały się dwie czerwone 8-metrowe liny do wiązania partnera oraz specjalnie dobrany i widoczny na zdjęciach sposób krępowania, który docelowo miał urozmaicać erotyczne zabawy. Jednak śmiała i bezpruderyjna wizja polskiego producenta przypadła do gustu wyłącznie wybranym Klientom. Niektórym podobała się bowiem sama bielizna, a nie wyuzdane i dziwne dodatki. W końcu nie każdy fan uwodzicielskiego dessous jest jednocześnie koneserem niecodziennych praktyk. Dlatego z radością informujemy Was o tym, że w progi naszych magazynów zawitało 9 projektów z linii Shibari, ale tym razem bez krepujących lin.

 
 

Te utrzymane w jednakowym stylu propozycje zostały wykonane z lśniącej i przyjemnej w dotyku tkaniny typu wet look o barwie wyrafinowanej czerni. Odpowiedni materiał oraz różnorodne i sprzyjające damskiej figurze fasony miękko otulają sylwetkę i sprytnie tuszują jej ewentualne mankamenty; ozdobne siateczki w odcieniu ognistej czerwieni nadają modelom nutki awangardowego charakteru, a wygodne regulacje i elastyczne dzianiny gwarantują idealne dopasowanie oraz zjawiskowe wyeksponowanie kobiecych wdzięków.

 
 

Zwolenników prostej, ale piekielnie kuszącej bielizny na namiętne chwile we dwoje z pewnością zainteresują pozornie niewinne, a w rzeczywistości niezwykle odważne modele, takie jak: Emi, Masuyo, Shinju, Sakura czy Asami.

Demoniq Emi KompletDemoniq Masuyo KompletDemoniq Shinju Komplet

                                Demoniq Sakura Komplet Demoniq Asami Komplet

Z kolei wielbiciele niesztampowych i efektownych projektów przychylnym okiem spojrzą w stronę modeli Aimi, Tsuki, Mai oraz Hoshi.
                                 Demoniq Aimi Body Demoniq Tsuki Komplet

                                 Demoniq Mai Komplet Demoniq Hoshi Komplet
Polecamy szczerze i gorąco. Czasami warto bowiem zboczyć ze ścieżek bezpiecznych wyborów i postawić na coś totalnie innego i oryginalnego.

 
 

Zapraszamy więc do krainy niezapomnianych doznań spod znaku firmy:

 

>>>DEMONIQ<<<