Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kreacja na Walentynki

Walentynkowe prezenty – gotowe. Ogólny plan na wieczór 14 lutego – nakreślony. Pora więc na skompletowanie odpowiedniego ubioru. Wszystkie Panie, które zostały zaproszone na romantyczną kolację w luksusowej restauracji mają niestety ograniczone pole manewru. Wiadomo, konkretne miejsce = konkretny dress code. Jednak jeżeli w tym roku postanowiliście zostać w domu to śmiało poeksperymentujcie z garderobą. Nie namawiamy Was na udziwnione kroje i przekombinowane rozwiązania. Chodzi nam raczej o to, abyście – korzystając ze sprzyjającej sytuacji – delikatnie przesunęły granicę szykownej elegancji w stronę odrobiny uwodzicielskiego wyuzdania.

 
 

W pierwszej kolejności zajmijmy się sukienką. Przypominamy, że klasyczne fasony nie muszą być nudne. Wystarczy kapka fantazji, nutka wyrafinowania oraz szczypta pikanterii, aby z tradycyjnego kroju wyczarować odważną i na wskroś nowoczesną kreację. Różnorodne tkaniny – od prowokującej kabaretki, przez intrygujący lateks, po standardowe nieprzezroczyste dzianiny; wyraziste detale, bezkompromisowe akcenty i dowolna długość (mini wcale nie jest obowiązkowa). Taka mieszanka totalnie oszołomi Twojego ukochanego i prawdopodobnie wyjątkowo szybko i skutecznie odciągnie go od aromatycznej kolacji.

Roxana 6746 SukienkaMe Seduce Sarah black SukniaRoxana 6748 Sukienka

Lolitta Spectacular SukienkaMe Seduce Sarah white SukniaLolitta Masterpiece Sukienka

Obsessive Darksy SukienkaJamais vu Carrine sukienkaRoxana 6672 Sukienka

Do sukienki musimy dobrać coś, co dyskretnie otuli nasze nogi. Najlepszą opcją jest najbardziej uniwersalna propozycja, czyli pończochy. Tego typu projekty od lat stanowią bowiem nieśmiertelny i ponadczasowy atrybut kobiecości. W swojej szafie trzeba więc mieć przynajmniej jeden model. Decydującym argumentem, przemawiającym za takim „zapasem” powinien być fakt, iż Panowie przepadają za pończochami. Po prostu.

Livia Corsetti Tigerlily PończochyRoxana 6806 PończochyLivia Corsetti Giorgia black Pończochy

 Livia Corsetti Malati PończochyRoxana 6680 Pończochy Lolitta Fusion Pończochy z pasem

Axami V-5874 Dorado pończochyRoxana 6497 PończochyObsessive Roseberry PończochySukienka jest, pończochy są, czas na dodatki. Tutaj również popuść wodze swojej fantazji. Tajemnicza maska, zalotna podwiązka, intrygująca obroża, zniewalające kajdanki, szykowne rękawiczki, a może pikantny pejczyk? Wybór jest przeogromny i tylko od Twojej wyobraźni zależy to, czym zaskoczysz swojego partnera.

Obsessive A701 MaskaRoxana 6811 PodwiązkaMe Seduce Harness 4 Black

Obsessive Roseberry MaskaObsessive Miamor RękawiczkiObsessive Gretia Packa

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak życzyć Wam gorących i pełnych nieokiełznanej namiętności uniesień.

 
 

Zanim jednak oddacie się zapamiętałemu świętowaniu Walentynek serdecznie zapraszamy Was na zakupy do naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl

 
 

Multum cudowności czeka na Was pod linkiem:

 

UWODZICIELSKA BIELIZNA I ZMYSŁOWE AKCESORIA