Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

GWIAZDY Ekskluzywna.pl - Axami - Bieliźniarskie podium marki

Marka Axami ma mistrzowskie projekty szczególnie w dwóch stylizacjach. Bielizna elegancka, pełna koronek, w barwach kojarzących sie z luksusem i wytwornością. Druga gałąż projektów to bielizna erotyczna, nierzadko intensywnie bezpruderyjna, ale zawsze w dobrym guście i fasonach wyprzedzających myśl wielu innych producentów.

Biustonosze spełniające fantazje

Coś dla fetyszystów damskich piersi, ale i dla kobiet kochających swój biust, lubiących sie nim chwalić i szukających ciekawych rozwiązań dla uatrakcyjnienia wspólnych nocy. Ażurowy stanik utrzymany w konwencji soft, tzn. nie ma ani kawałka usztywnienia pod piersiami. Kształt ich dodatkowo podkreśla paseczkowa zmysłowa obwódka. Inne modele usztywniane w mniejszym lub większym stopniu, ale odkrywające sutki - tzw. półbiustonosze lub peek-a-boo.

staniki peek-a-boo

Całkowicie oryginalne miseczki

Pozostając w konwencji odsłoniętych piersi, projektanci marki pomyśleli o takim staniku, który niby wszystko zasłania, ale pozostawia kuszące obszary, odsłaniające nieco więcej ciała, ale zakrywające sutki. Interesująca jest oferta stanika usztywnianego u dołu

półbiustonosze Ava

Stringi

stringi Ava

Koszulki

koszulki Ava

koszulki tiulowe Ava

Ava xxl

Pełna oferta Axami w naszym sklepie jest tutaj.