Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kostiumy na Halloween

Nim się obejrzeliśmy nastała jesień, a wraz z nią nadeszły krótsze dnie, chłodniejsze noce i poranki oraz zdecydowanie mniejsza ilość ożywczego ciepła. Po tegorocznym, zaskakująco upalnym schyłku lata wyjątkowo ciężko pogodzić się z ostatecznym odejściem słonecznej aury, wysokich temperatur i pozytywnych wakacyjnych wibracji, dlatego apelujemy –  wykorzystujcie każdą nadarzającą się okazję do tego, aby choć na trochę zapomnieć o tym, co przez najbliższe miesiące będzie czekać na nas za oknami. Co więcej, już teraz podajemy Wam doskonały powód do zabawy. Halloween. Tak, tak. Nie psioczmy już na to, że to nie nasza tradycja, nie nasze obyczaje etc. Po prostu cieszmy się chwilą i zaszalejmy z przebierankami. A te najciekawsze jak zawsze znajdziecie w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl.


Jeżeli wybieracie się na jakieś większe i zorganizowane przyjęcie to raczej odpadają stroje ze zbyt śmiałymi wycięciami, prześwitami i jednoznacznie łóżkowymi konotacjami. No chyba, że należycie do tych najbardziej odważnych i bezpruderyjnych kobiet, które lubią prowokować i wyglądać inaczej niż reszta współbiesiadników. Zakładając jednak, że tego typu bezkompromisowe komplety wolicie prezentować wyłącznie swoim partnerom i wyłącznie w zaciszu własnych sypialni, a na tematyczne imprezy potrzebujecie czegoś oryginalnego, ale lekko zachowawczego to polecamy wam zabudowane i jednocześnie niesłychanie rozbudowane zestawy. Takie, jak: Majoretta, Raisa, Schooly, Pussycat (po dodaniu kryjących legginsów), strój pokojówki od Roxany (6677) czy niebanalny kostium stewardessy marki Baci.

Obsessive Majoretta Kostium 4-częściowyLivia Corsetti Raisa Kostium PielęgniarkiObsessive Schooly Kostium Uczennicy

Obsessive Pussycat Kostium 8-częściowyRoxana 6677 Kostium pokojówkiBaci Lingerie 1218 Kostium Stewardessy


Ci, którzy w Halloween zostają w domu i wolą pobawić się tylko we dwójkę mają ułatwione zadanie i nieograniczony wybór. Postawcie więc na niespotykane fasony, transparentne tkaniny i mnóstwo pieprznych detali. Wszelkie niegrzeczne akcesoria mile widziane.


Obsessive Maidme Komplet 5-częściowyObsessive Gepardina KostiumObsessive Infernita kostium 3-częściowy

Lolitta Kitty KostiumBaci Lingerie 1291 Kostium policjantkiObsessive Medica Sukienka Kostium 5-częściowy


Na koniec informacja porządkowa – pamiętajcie, że również Panie w rozmiarze XL i większym znajdą u nas coś dla siebie. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza propozycje firm Andalea i Angels Never Sin, które zawsze posiadają w swym asortymencie nietuzinkowe projekty skierowane do kobiet plus size.


Andalea Sensual Nurse M/1047 Kostium PielęgniarkiAndalea Secretary M/1048 KostiumAndalea M/1046 Kostium uczennicy

Andalea M/1045 Kostium PolicjantkiAngels Never Sin Persea Kostium PielęgniarkiAngels Never Sin Nathella Kostium Pokojówki


A po wszystkie przedstawione przez nas modele oraz po inne stroje na Halloween i nie tylko gorąco zapraszamy na stronę naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl.

Pełna oferta kuszących przebieranek dostępna jest pod tym linkiem -> KOSTIUMY