Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Sissi, Audrey i Manuelle

Wspominaliśmy o tym, że Gorsenia jest obecna na polskim rynku bieliźniarskim już od ponad 50 lat i ciągle znajduje się w ścisłej czołówce najwyżej ocenianych i najchętniej kupowanych producentów. I w ogóle nas to nie dziwi. W projektach łódzkiej firmy królują bowiem zmysłowe koronki, misterne hafty, niezwykle subtelne dzianiny i coraz więcej barw, a wszystko to stanowi kwintesencję tego, co kobiety lubią najbardziej. Panie skwapliwie i często sięgają więc po wyszukane i zgodne z najnowszymi trendami biustonosze oraz figi, a marka nieustannie raczy nas swoimi apetycznymi, premierowymi smakołykami. Jednak tego, co Gorsenia „wyprawia” ostatnimi czasy nie da się opisać żadnymi słowami.

 

Każdy kolejny model jest piękniejszy, wygodniejszy i seksowniejszy, a wykwintny design zachwyca najdrobniejszymi detalami. No i jak tu nie zbankrutować? Jedyne wyjście to selekcja. Bolesna i ciężka do przeprowadzenia, ale konieczna dla dobra wielu domowych budżetów. Po długich rozmyślaniach oraz skrupulatnych rozważaniach wszystkich „za” i „przeciw” wybraliśmy trzy komplety (dostępne zarówno w standardowej, jak i większej rozmiarówce), które naszym zdaniem zasługują na szczególną uwagę. Oto i one.

 

1. Sissi

Unikatowy amarantowy kolor, elastyczna i miękka w dotyku tkanina a'la satyna oraz stalowoszare zdobienia w postaci finezyjnej koronki i delikatnych haftów. Czysty luksus i bieliźniany rarytas. Do schrupania.


 Gorsenia Sissi K259 biustonosz

2. Audrey

Jeszcze bardziej wyrafinowana i elegancka siostra Sissi, będąca zniewalającym mariażem dostojnego granatu i kremowego ecru. Klasa, szyk i obezwładniająca zmysłowość.


 Znalezione obrazy dla zapytania audrey gorsenia ekskluzywnapl

3. Manuelle

Odrobinę mniej strojna, ale równie efektowna kuzynka Sissi i Audrey. Pastelowe odcienie, kunsztowne koronki, kuszące przezroczystości i biżuteryjny drobiazg w roli przysłowiowej wisienki na torcie.

 Znalezione obrazy dla zapytania manuelle gorsenia ekskluzywnapl

Nie sposób się oprzeć.

 

Po wszystkie te komplety oraz po pozostałe zjawiskowe modele łódzkiego producenta zapraszamy do naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl

Klikajcie w ten link -> GORSENIA