Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Full cup

Każda kobieta wie, jak istotną, a wręcz fundamentalną sprawą jest dobrze dobrany biustonosz. Odpowiedni, dostosowany do wieku oraz indywidualnych potrzeb i wymagań stanik optycznie wymodeluje sylwetkę, pozwoli poczuć się pewnie i uwodzicielsko oraz – i to najważniejsze – zadba o nasze zdrowie. Coraz popularniejsze i pożądane usługi brafitterskie przeżywają więc prawdziwy rozkwit, a różnorodne statystyki prowadzone przez profesjonalistów pokazują, że wbrew temu, co głosi wszechwiedzący Internet i nieomylne media – Panie na całym świece cenią sobie, owszem, ładne i atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim funkcjonalne i sprawdzone konstrukcje. Między innym: full cupy.

 

Full cupy w wielkim skrócie to biustonosze o pełnym, zabudowanym fasonie, zasłaniającym całe piersi. Posiadają one miseczki skrojone z dwóch do pięciu części, połączone charakterystycznym poziomym szwem. Całość ładnie podtrzymuje i zaokrągla biust. Jest to bardzo wygodna bielizna, idealna do codziennego użytkowania, jednak nie nadaje się do większych dekoltów.

 

Spośród wielu full cupów, dostępnych w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl, polecamy Wam propozycje marek: Ava, Vena oraz Nipplex. Wszystkie te firmy zagwarantują najwyższą jakość, niepowtarzalny komfort w trakcie użytkowania, szalenie uwodzicielski design oraz dbałość o najdrobniejsze detale. Na szczególną uwagę zasługują zwłaszcza trzy modele: Amethyst 1424 od Avy, VB 208 od Veny oraz Pelagia od Nipplexu. Piękne, praktyczne i stabilne.


Ava Amethyst 1424 Full-cup biustonoszVena vb 208 biustonoszNipplex Pelagia Big biustonosz

Na koniec mała przestroga. Pamiętajcie: źle dobrany full cup może sprawić, że piersi zyskają stożkowaty kształt. Jest to bowiem specyficzny krój, który najlepiej wygląda na dużym i nisko osadzonym biuście.

 

Jeśli więc jesteś szczęśliwą posiadaczką piersi w rozmiarze od D wzwyż serdecznie zapraszamy do spokojnego i dokładnego zapoznania się z naszą bogatą ofertą staników, którą znajdziesz pod tym linkiem -> BIUSTONOSZE