Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Ars Amandi

Firmy Gatta nie trzeba przedstawiać nikomu. Ta chyba najpopularniejsza w naszym kraju marka wyrobów pończoszniczych została założona w 1993 roku w Łodzi. Lata intensywnego rozwoju oraz regularne i przemyślane inwestycje w nowoczesny park maszynowy doprowadziły do tego, że obecnie jest to jeden z największych i najbardziej innowacyjnych producentów na terenie całej Europy.

 

Od początku istnienia Gatty, jej nadrzędnym celem jest przede wszystkim 100% satysfakcja oraz pełne zadowolenie klientów. W związku z tym marka co roku wprowadza na rynek nowe modele i fasony, które nieustannie odwołują się do aktualnych trendów w modzie i stale gwarantują wysoką jakość oraz niebywały komfort w trakcie użytkowania, co z miejsca podbija serca wiernych oraz kolejnych miłośników firmy. Takie samo uwielbienie czeka zapewne ostatnią, nieco odważniejszą i zjawiskową kolekcję naszego rodzimego producenta.

 

Linia o znaczącej nazwie Ars Amandi powstała w wyniku inspiracji wielką literaturą, a dokładniej słynną „Sztuką Kochania” autorstwa rzymskiego poety, Owidiusza oraz motywami z legendarnej indyjskiej księgi miłosnych igraszek, Kamasutry. Dominują w niej uwodzicielskie, ale w żadnym wypadku nachalne czy wyuzdane projekty, które kusząco podkreślają piękno kobiecego ciała, a jednocześnie subtelnie zachęcają do rozpoczęcia namiętnej gry we dwoje.

 

W skład kolekcji wchodzą klasyczne kabaretki, szykowne pasy z pończochami (gotowe, stałe połączenia) oraz powabne rajstopy i śmiałe strip panty.


                 Gatta Astrea 01 Ars Amandi Gatta rajstopy Gatta Talia Ars Amandi Gatta pończochy

Jednak najciekawszą – choć na pierwszy (złudny) rzut oka najzwyklejszą i najbardziej tradycyjną – propozycją łódzkiego producenta są pończochy Calze, które wykończono szeroką i niesłychanie kunsztowną koronką ozdobioną kwiatowym wzorem oraz … zmysłowymi pozycjami z Kamasutry. Niebanalne i intrygujące zagranie!


 Gatta Calze 02 Ars Amandi Gatta pończochy

Gorąco polecamy!

 

A żeby lepiej zapoznać się z najnowszą kolekcją oraz z pełną ofertą bestsellerowej polskiej marki, dostępną w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl zapraszamy pod ten link -> GATTA