Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Decollete od Julimexu

Ozdobne paseczki to nadal jeden z najgorętszych trendów bieliźniarskich. Ogólnoświatową modę na tego typu detale zapoczątkowały zjawiskowe staniki marki Marlies Dekkers. Wraz z pojawieniem się na rynku tych charakterystycznych modeli kobiety na całym globie zapragnęły niepowtarzalnych i unikalnych biustonoszy, które bez problemu odnajdowałyby się zarówno w codziennych, jak i w wieczorowych stylizacjach. Niebywały sukces tej oryginalnej i nowoczesnej bielizny sprawił, że po te w zasadzie proste, ale jakże efektowne rozwiązania zaczęły sięgać również inne firmy. W ofertach producentów stopniowo pojawiały się więc początkowo skromne, a z czasem coraz bardziej rozbudowane projekty.

 

Po pierwszym „zachłyśnięciu się” nową modą dały się jednak słyszeć głosy, że trend – choć ciekawy i bezapelacyjnie rozwojowy – nijak nie umiał pogodzić ze sobą dwóch zagadnień, a mianowicie kobiecej natury i czystej ekonomii. Jak bowiem wiadomo kobieta zmienną jest i lubi mieć duży wybór, a to wiąże się bezpośrednio z ogromnymi kosztami, z którymi większości z nas jest po prostu nie po drodze. Nie oszukujmy się – najpierw rachunki, potem przyjemności.

 

Dlatego część firm wykorzystała nadarzającą się okazję, poszła po przysłowiowy rozum do głowy i wprowadziła do obiegu same ozdobne ramiączka, które można podczepić pod dowolny stanik. Prawdziwa ulga dla portfela i multum stylizacyjnych możliwości. To lubimy!

 

Jednym z takich producentów jest, np. polski Julimex.

 

Instrukcja obsługi jego kolekcji ozdobnych ramiączek o pięknej nazwie Decollete jest banalnie prosta.

                                  Julimex rde 423 Decollete ramiączka   Julimex rde 419 Decollete ramiączka

                                  Julimex rde 425 Decollete ramiączka  Julimex RDE 421 Decollete ramiącza

Wystarczy odpiąć „domyślne” ramiączka od swojego biustonosza i dopiąć ozdobne ramiączka (w białym lub czarnym kolorze) tak, aby regulator długości był z tyłu. Następnie trzeba przełożyć pasek mocujący od góry wokół mostka pomiędzy miseczkami, zaczepić haczyk na końcu paska o tunel pod kółeczkiem, a na koniec wyregulować ramiączka i długość paska wokół mostka oraz dopasować je tak, żeby czuć się swobodnie i komfortowo.

 

Prawda, że łatwe? A jaki efekt!

 

Warto zainwestować w tego typu drobiazg. Dlatego już teraz zapraszamy Was na małe zakupy w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl.

 

Pełną ofertę polskiego producenta znajdziecie pod tym linkiem -> JULIMEX