Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Stroje kąpielowe Nipplex

Po krótkim i zwięzłym przeglądzie strojów plażowych marki Lorin przyszedł czas na szybkie zademonstrowanie premierowej kolekcji kostiumów kąpielowych od Nipplexu. Tak, tak. Oczy Was nie mylą. Istniejąca na polskim rynku bieliźnianym od ponad dwudziestu lat firma nadal jest jednym z wiodących producentów specjalizującym się w szyciu biustonoszy, majteczek i koszulek, ale od tego roku zaliczyć ją można także do producentów nie byle jakich bikini.

 

Choć polska marka odważnie i zdecydowanie rozszerzyła swój i tak już obfity asortyment i śmiało wypłynęła na do tej pory nieznane jej wody, to uczciwie uspokajamy jej wielbicieli: kilka rzeczy pozostało niezmiennych. Nipplex ciągle może pochwalić się wysoce wykwalifikowaną kadrą pracowniczą oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, gwarantującym wyśmienitą jakość oferowanych wyrobów. Wszystkie premierowe modele strojów kąpielowych wykonane są więc z doskonałej klasy surowców, z należytą starannością i z zachowaniem obowiązujących trendów. Nie brakuje tu również praktycznych detali w postaci fiszbin, wkładek push up, regulowanych i odpinanych ramiączek oraz szelek, kokieteryjnych wiązań na biodrach czy wygodnych zapięć na haftki. Słowem – dla każdego coś miłego.

 

Jedynym (naszym zdaniem niestety dość istotnym) mankamentem całej kolekcji jest nieobecność klasycznych jednoczęściowych kostiumów oraz tak popularnych ostatnio monokini. W propozycjach od Nipplex bezapelacyjnie królują bikini.

 

Miłośniczki stylu glamour z pewnością zainteresuje złota Camila o połyskującej fakturze.

 Nipplex Camila kostium kąpielowy

Wielbicielki oryginalnych deseni i graficznych nadruków przychylnym okiem spojrzą w stronę modeli Chloe oraz Cecile.

                               Nipplex Chloe Soft kostium kąpielowy Nipplex Chloe kostium kąpielowy

                                  Nipplex Cecile Soft kostium kąpielowy Nipplex Cecile kostium kąpielowy

Natomiast minimalistki oraz panie lubiące soczyste barwy i zmysłowe ażury chętnie sięgną po komplet Cyntia.

 Nipplex Cyntia kostium kąpielowy

Póki co, oferta nie jest wybitnie obszerna, ale już po tych kilku projektach widać, że Nipplex obrał naprawdę ciekawy i rozwojowy kierunek, więc cierpliwie czekajmy na kolejne odsłony nowej twarzy polskiego producenta.

 

W międzyczasie gorąco zapraszamy Was do odwiedzenia strony naszego sklepu internetowego Ekskluzywna.pl. Wszystkie propozycje marki – zarówno stroje kąpielowe, jak i bieliznę –  znajdziecie pod tym linkiem -> NIPPLEX