Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Stroje kąpielowe Lorin

Połowa lata za nami. Co prawda pogoda często bawi się z urlopowiczami w kotka i myszkę, ale my uważamy, że mimo wszystko nadal warto inwestować w piękne kostiumy, bo nigdy nie wiadomo, kiedy nadarzy się okazja do krótszego lub dłuższego wypoczynku nad wodą. Do tej pory zdążyliśmy zaprezentować naprawdę szeroki wybór premierowych modeli najpopularniejszych polskich producentów strojów kąpielowych. Jednak asortyment ten obejmuje tak wiele marek i tak wiele projektów, że po pierwsze: ciągle jeszcze nie przedstawiliśmy Wam pełnej oferty, a po drugie: ciągle nam mało tego zachwalania, bo z roku na rok poziom designu, wykończeń i samych pomysłów poszczególnych firm coraz bardziej zwala z nóg. Zresztą, przekonajcie się sami.

 

Dzisiaj na tapetę bierzemy markę Lorin. Ostatnio częściej słyszało się o jej dokonaniach w kategorii bielizny erotycznej (patrz: Excellent Beauty), ale znawcy branży nie zapominają, że firma z Andrychowa zasłynęła właśnie oryginalnymi kostiumami i strojami kąpielowymi. Dzięki podążaniu za najnowszymi trendami lansowanymi na wybiegach całego świata, a także dzięki doskonałym tkaninom sprowadzanym z Włoch, Hiszpanii i Francji, Lorin może się pochwalić niebywale atrakcyjnym asortymentem, który cieszy się niezmiennym zainteresowaniem regularnie rosnącego grona zadowolonych klientek. Różnorodność fasonów i bogata gama kolorystyczna sprawia bowiem, że każda kobieta bez problemu odnajdzie w ofercie producenta propozycje, które idealnie podkreślą jej styl.

 

W tegorocznej kolekcji marki znajdziemy:

 

1.  Proste, a zarazem zmysłowe dwuczęściowe kostiumy powstałe na bazie kontrastowych odcieni oraz jednokolorowe stroje z lśniącymi detalami.

 

Lorin L1015 kostium kąpielowyLorin L2006 kostium kąpielowyLorin L1019 kostium kąpielowy

2. Efektowne bikini o nieco sportowym charakterze, mniej lub bardziej bezpośrednio nawiązujące do stylistyki sławnych modeli Triangl.

 

Lorin L2030 kostium kąpielowyLorin L2041 kostium kąpielowyLorin L2029 kostium kąpielowy

3. Finezyjne i odważne monokini oraz tradycyjne jednoczęściowe kostiumy urozmaicone intrygującymi rozwiązaniami w postaci niebanalnych wycięć czy kuszących ażurów.

 

Lorin L4064 kostium kąpielowyLorin L4018 kostium kąpielowyLorin L4039 monokini

Gorąco polecamy!

 

W celu jeszcze dokładniejszego zapoznania się z produktami polskiej marki dostępnymi w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl zapraszamy pod ten link -> LORIN