Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

CIEKAWOSTKA - Co kolor bielizny mówi o kobiecie?

komplet bielizny LupolineNude

 

Panie wybierające bieliznę w tym kolorze są uporządkowane oraz zorganizowane w każdym calu. Bielizna w kolorze cielistym jest praktyczna, można ją założyć do wszystkiego. Kobiety są takie same, radzą sobie z każdymi problemami i mają bardzo praktyczne podejście do każdej sytuacji. Bielizna ta jest niewidoczna i niezobowiązująca, taka jak kobiety które ją noszą, ie lubią zobowiązań i zazwyczaj prowadzą spokojne życie, chociaż są gotowe na nowe wyzwania!

 

koszulka DemoniqCzerń

 
Przebojowość i pewność siebie to z pewnością cechy kobiet, które uwielbiają czarną bieliznę. Elegancki styl, prostota wraz z wyrafinowanymi dodatkami to jest to, co uwielbia kobieta ubierająca tą bieliznę. Mała czarna? Stanowcze tak! Świetnie radzą sobie te panie z zazdrością, którą wywołują.

 
bielizna damska lupolineBiel i pastele

 

Kobiety wybierające te kolory cechuje życzliwość i sympatia wobec ludzi, otoczenia. Są bardzo przyjazne. Przede wszystkim są romantyczkami, które kochają tradycjonalizm, zachody słońca i ciepło kominka. Bielizna w delikatnych kolorach – delikatna dusza.

 

bielizna damskaKolory szlachetne

 

Namiętność i pasja to cechy przewodnie tych kobiet. Dusze towarzystwa, a zarazem kobiety przebojowe i szczęśliwe, ponieważ trafnie dokonują wyborów w każdych dziedzinach życia. Opinie tych kobiet są powszechnie cenione. Taka kobieta jest osobą lubianą i jeśli zdarza się jakaś porażka to przyjmuje ją z honorem.

 

czerwony komplet bieliznyMocne kolory

 


Pierwsze skojarzenia jakie przychodzą na myśl to przebojowość, pewność siebie i pozytywne zakręcenie – tak, to właśnie opis kobiety noszącej taka bieliznę! Poszukiwaczki przygód? Zmysłowe dziewczyny z sąsiedztwa? To właśnie te kobiety, które posiadają taką bieliznę. To pozytywne myślenie i nastawienie do życia jest zaraźliwe, a przez towarzystwo uwielbiane.

Pełna oferta Ekskluzywna.pl w kategorii bielizny damskiej tutaj.