Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Męskie kąpielówki od Alpha Male

Lato czai się tuż za progiem, plany urlopowe w rozkwicie, prognozy pogody regularnie sprawdzane z co najmniej dwutygodniowym wyprzedzeniem, walizki prawie spakowane… Nie pozostaje nic innego, jak powoli zaczynać wakacyjne leniuchowanie i cieszyć się relaksującym wypoczynkiem. Jednak, aby w pełni wykorzystać ten drogocenny czas warto też zadbać o tak banalną sprawę, jak.. wygoda. Zwłaszcza ta w trakcie aktywnego plażowania nad wodą.

 

W kontekście Pań wielokrotnie pisaliśmy już o tym, jak ważny jest wybór odpowiedniego stroju kąpielowego, na co trzeba zwracać uwagę, czego unikać, w jakie marki inwestować, na jakie fasony się decydować itp. itd. Natomiast, wstyd się przyznać, ale w tym roku i w tym sezonie ani razu nie wspomnieliśmy o propozycjach dla Panów. Dlatego już teraz skrupulatnie nadrabiamy tę niegodziwą ignorancję i przestawiamy firmę, której produkty z pewnością spełnią nawet najbardziej wygórowane męskie potrzeby i oczekiwania w tej materii.

 

Mowa o Alpha Male, która oferuje swym klientom najwyższą jakość, nowoczesny design, szereg przydatnych rozwiązań oraz stylową paletę barw.

 

Na szczególną uwagę zasługują modele Imago, dostępne w trzech wersjach  kolorystycznych: czarno-żółtej, biało-czerwonej oraz niebiesko-białej. Wszystkie wykonane są z miękkich i idealnie dopasowujących się do sylwetki tkanin, które okraszono kontrastowymi lamówkami, praktyczną i nieuciskającą gumeczką ze sznureczkiem do wiązania w pasie, bocznymi kieszeniami na wysokości bioder oraz wewnętrznymi elastycznymi majtkami, które chronią części intymne ciała i zapobiegają nieestetycznemu prześwitywaniu materiału, kiedy ten jest mokry.

Alpha Male Imago Black Kąpielówki Alpha Male Imago White Kąpielówki Alpha Male Imago Blue Kąpielówki

Równie gustownie prezentują się kąpielówki Comfo, także dostępne w trzech wersjach kolorystycznych: czarnej, żółtej i czerwonej. Każde ze spodenek uszyto z najwyższej jakości poliestru, który zapewnia doskonałą chłonność oraz szybkie wysuszenie, nawet po wyjątkowo intensywnym wysiłku. Do tego dochodzi charakterystyczny fason z przedłużonymi i rozciętymi nogawkami, dwie kieszenie na wysokości bioder, kontrastowe lamówki, wewnętrzne ażurowe majtki, wygodny sznurek oraz miękka i nieuciskająca gumka w pasie.

Alpha Male Comfo Grey SpodenkiAlpha Male Comfo Sun SpodenkiAlpha Male Comfo Red Spodenki

Jednak najbardziej … kuszącą (zwłaszcza dla damskiego oka) propozycją są modele Brevo Blue i Brevo Black. Są to niby proste, niby klasyczne, a zarazem zaskakująco efektowne kąpielówki, stanowiące idealną wypadkową tradycyjnych i niezwykle wygodnych fasonów, miękkich i elastycznych dzianin oraz oryginalnej i dynamicznej kolorystyki. Warto mieć.

                           Alpha Male Brevo Blue Kąpielówki  Alpha Male Brevo Black Kąpielówki

Jak widać Panowie również mają w czym wybierać, a żeby móc zapoznać się dokładniej z pełną ofertą polskiego producenta dostępną w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl zapraszamy tutaj -> ALPHA MALE