Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Bielizna na noc poślubną

W ostatnim artykule odrobinę Was nastraszyliśmy i udowodniliśmy, że wybór ślubnej bielizny wcale nie jest taką prostą sprawą. Podpowiedzieliśmy, jakie modele warto założyć w ten uroczysty dzień, na co zwrócić szczególną uwagę i czego unikać przy tego typu zakupach. Mamy nadzieję, że choć trochę rozwialiśmy Wasze wątpliwości i choćby w niewielkim stopniu przyczyniliśmy się do pewnego uporządkowania szalonego wiru przygotowań. Dzisiaj jednak przekornie podkręcimy nieco tę gorącą atmosferę, bo przychodzimy do Was z porcją niesamowitych inspiracji na… noc poślubną!

 

O ile w kwestii bielizny ślubnej mało która kobieta decyduje się na ekstrawagancję i śmiałą grę całą tą konwencją, o tyle temat bielizny na noc poślubną jest traktowany o wiele swobodniej, dzięki czemu dowolność jest tutaj niemalże nieograniczona, a wręcz mile widziana.

 

Tym razem nie będziemy Wam proponować rzeczy prostych, banalnych i oczywistych. Tym razem namawiamy Was na łamanie konwenansów, szaleństwo i prawdziwy ogień namiętności w odcieniach kontrastowo niewinnej bieli. W końcu noc poślubna to nie byle jaka okazja.

 

Jako pierwszą polecamy Wam suknię Sarah white od Me Seduce. Taka charakterystyczna i elegancka, choć niepozbawiona przysłowiowego pazura kreacja będzie stanowić doskonałe przejście pomiędzy dwoma uroczystościami – tą bardziej oficjalną i tą intymną, przeznaczoną wyłącznie dla Was dwojga.


 

Druga propozycja to najnowsze komplety marki Axami – Creme i Neige. Kuszące, wykwintne i podlane sosem subtelnej drapieżności. Robią wrażenie i są idealnym „starterem” dla Pań, które dopiero rozpoczynają swą przygodę z odważniejszą bielizną.


                                        

Trzecia opcja to body Charms firmy Obsessive, które czaruje niewinnością i uwodzi nieokiełznaną zmysłowością, a przy tym prowokuje do wyjątkowo niegrzecznych zabaw.


 

Czwarta sugestia to komplet Alabastra, również od Obsessive Lingerie – słodko-pikantny projekt o nietuzinkowym i przykuwającym wzrok designie. Wyśmienity na szybką i konkretną akcję obezwładniania serca swojego świeżo poślubionego męża.


 

Piąta propozycja to zjawiskowa i niejednoznaczna sukienka Marvelous marki Lolitta. Wymarzona dla tych kobiet, które niebanalną i oryginalną bieliznę cenią sobie na równi z klasycznymi i wybitnie kokieteryjnymi fasonami. 


 

I ostatni nasz typ – komplet Sonya od Anais Apparel. Śnieżnobiała biel i bardzo nowoczesne, bezpruderyjne wzornictwo z pewnością zawrócą w głowie Twojemu mężczyźnie, a Tobie pomogą poczuć się jak prawdziwa gwiazda wieczoru.


 

Po więcej takich smakołyków gorąco zapraszamy na stronę naszego sklepu internetowego -> EKSKLUZYWNA.PL