Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Modne stroje kąpielowe na lato 2016, cz. I

Połowa marca, a więc dni, kiedy swe panowanie rozpoczyna kalendarzowa wiosna to idealny moment na to, aby powoli zacząć myśleć o nowym stroju kąpielowym. Co prawda do wakacyjnych miesięcy i letnich urlopów jeszcze sporo czasu, ale przezorny zawsze ubezpieczony, a poza tym warto już teraz przynajmniej zorientować się w swoich oczekiwaniach i przede wszystkim – w aktualnych trendach. Głównie po to, żeby za te kilka, kilkanaście tygodni bez trudu wybrać swój wymarzony plażowy „mundurek”. Zachęcamy do tego tym bardziej, że wczesne rozpoczęcie tego typu poszukiwań daje nam o wiele więcej możliwości, ponieważ najnowsze kolekcje jeszcze spokojnie grzeją magazynowe półki i wiszą sobie na sklepowych wieszakach, co pozwala na przebieranie w modelach i ich rozmiarach niczym w ulęgałkach. Zanim jednak ruszycie na przedterminowe łowy, musicie uzbroić się w podstawową wiedzę na temat tego, co będzie modne w tym sezonie. A „wytyczne” zostały podyktowane już w zeszłym roku na lipcowych targach Mode City.

 

Do łask wracają kostiumy na bazie dwóch odcieni. Oprócz ponadczasowego kontrastu bieli i czerni, plaże zawojują też zestawienia soczystych i wibrujących barw, doskonale oddające charakter letniej pory roku i beztroskiego wypoczynku nad wodą. Zadowolone będą więc nie tylko minimalistki, ale i panie chętnie sięgające po odważne kolory.


 

Zwolenniczki niewymuszonej elegancji i naturalnej palety barw bez obaw mogą postawić na szarość lub oliwkową zieleń, która zjawiskowo będzie współgrała i z subtelną opalenizną brunetek, i z intrygującą urodą rudowłosych, i ze słowiańską delikatnością blondynek (choć w tym wypadku odcień trzeba dobierać rozważnie).


 

Miłośniczki stylu glamour z pewnością ucieszy wiadomość, że lato 2016 upływać będzie także pod znakiem mieniącego się złota. Tym razem oprócz dodatków śmiało wybierajcie lśniące stroje kąpielowe o fakturach z połyskującymi drobinkami. I pamiętajcie, że tak wystawne modele bez problemu obronią się również podczas plażowego party.


 

Absolutną nowością będą natomiast piankowe kostiumy powstałe w wyniku inspiracji skafandrami nurków. Oryginalny materiał, niebanalne dodatki, np. w postaci zamków błyskawicznych oraz neonowe kolory, które powinno się zestawiać z klasyczną, czarną bazą – to wymarzona propozycja dla kobiet aktywnych, spędzających mnóstwo czasu w wodzie, ale chcących jednocześnie zachować atrakcyjny wygląd.

               

Lato zapowiada się cudownie!

 

P.S. Jeżeli jesteście zainteresowani tym, co już teraz może Wam zaoferować nasz sklep internetowy Ekskluzywna.pl koniecznie zajrzyjcie pod ten link -> STROJE KĄPIELOWE