Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Nowa kolekcja marki Andalea

Rozmiar plus size na dobre rozgościł się na modowych i bieliźnianych salonach. Dzięki temu Panie o bujnych kształtach nie muszą się już uciekać do karkołomnych prób zdobycia swoich wyśnionych egzemplarzy odzieży lub dessous na zagranicznych portalach, w wybranych – i często źle zaopatrzonych – sklepach „dla puszystych” czy na niesprawdzonych stronach internetowych. Dzisiaj XL-ki to pełnoprawne i świadome konsumentki, które nie pozwolą się zbyć byle jakimi projektami i marnej jakości tkaninami. A że producenci nie pozostali głusi na potrzeby rynku, a przy okazji – jak to rasowi biznesmeni – zwietrzyli w tym całkiem niezły interes – możliwości jest coraz więcej i więcej. I dobrze, bo bez względu na rozmiar wszystkie mamy prawo do wspaniałego wyglądu, dobrego samopoczucia i 100% pewności siebie. Nas cieszy zwłaszcza stale powiększająca się liczba zjawiskowych modeli nie tylko klasycznej bielizny damskiej, lecz również tej typowo erotycznej.

 
 

Co spośród wielu tego rodzaju propozycji jest warte szczególnej uwagi? Chociażby najnowsza kolekcja marki Andalea. Niezorientowanym przypominamy, że jest to prawdopodobnie jedyny producent bielizny, którego główna projektantka nosi rozmiar 50, dzięki czemu oferowane modele niejako „z marszu” są w pełni dostosowane do potrzeb i oczekiwań Pań o dorodnych figurach. Znajomość specyfiki większych rozmiarów pozwala marce na tworzenie zmysłowych i komfortowych kompletów, które podkreślają ewidentne atuty sylwetki, a jednocześnie zręcznie tuszują jej niedoskonałości. Najlepsze gatunkowo tiule, koronki, satyna, bogata gama kolorystyczna oraz spójny i rzetelny PR nastawiony po prostu na odkrywanie naturalnego piękna w każdym rozmiarze – za to uwielbiamy firmę Andalea.

 
 

A wracając do ostatnich nowości… Jest w czym wybierać. Polski producent odszedł co nieco od mroczniejszych klimatów znanych z niedawnej linii Sexy Base (kajdanki, maski na oczy, uprzęże itp.) i powrócił do sprawdzonych rozwiązań, dlatego w kolekcji przeważają słodko – pikantne połączenia, ponadczasowe fasony, sprzyjające kobiecej figurze detale oraz urocze dodatki. Oprócz dominującej czerni oraz nieśmiertelnych tiuli i koronek pojawiają się materiały typu wet-look oraz wyjątkowo żywe barwy (np. cukierkowy róż i ognista czerwień), figlarne falbanki, kontrastowe wykończenia, śmiałe wycięcia i charakterystyczne rękawiczki jako uzupełnienie bazowych koszulek.

 


Podsumowując – są to niebywale frywolne, kuszące, prowokujące, uwodzicielskie i szalenie dziewczęce projekty stworzone z myślą o miłośniczkach zalotnej kokieterii w odsłonie plus size. A więcej możecie się o nich dowiedzieć w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl. Wystarczy kliknąć w link obok -> ANDALEA