Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Kosmetyki Victoria’s Secret

Marki Victoria’s Secret chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Dziś jest to potężne i prężnie działające imperium, o wyrobach którego marzą kobiety na całym świecie. Jednak początki wcale nie były takie proste i obiecujące. Firma została założona w 1977 roku w San Francisco przez Roya Raymonda. Co ciekawe, bezpośrednią przyczyną tego kroku było wieczne zakłopotanie Amerykanina przy próbie kupna bielizny dla swojej żony (!). W tej sytuacji wstydliwemu małżonkowi nie pozostawało nic innego, jak … uruchomić własny sklep. Pierwszy otworzono w centrum handlowym w Stanford. Następnie powstały trzy oddziały wysyłkowe. Tym, co zadecydowało o sukcesie całego pomysłu było… ukierunkowanie na mężczyzn! Priorytetem właściciela okazało się bowiem nie tylko rozprawienie się z własną „traumą”, lecz również wytworzenie w swych butikach atmosfery przyjaznej właśnie dla Panów. Zadbano więc o zwracającą uwagę nazwę (nawiązującą do brytyjskiej królowej Wiktorii), odpowiednie wykończenie wnętrz (zdecydowano się na styl wiktoriański) oraz przede wszystkim o miłe i atrakcyjne sprzedawczynie. Zadanie mężczyzny miało polegać na przeglądzie oferowanych produktów i wybraniu konkretnych modeli. Resztą, czyli doborem rozmiaru lub fasonu miały się zająć ekspedientki.

 

Warto pamiętać, że prawdziwy rozgłos firma zyskała dopiero w połowie lat 90., kiedy to w pokazach mody Victoria’s Secret zaczęły brać udział najsłynniejsze modelki. W ciągu niespełna dziesięciu lat wydarzenie to stało się – oglądanym przez miliony widzów na całym świecie – największym tego typu przedsięwzięciem w świecie mody. Spora w tym zasługa Aniołków Victoria’s Secret, a konkretnie ich gorących nazwisk. W pokazach „chodzą” bowiem ikony modelingu: Gisele Bündchen, Naomi Campbell, Heidi Klum, Miranda Kerr, Adriana Lima, Alessandra Ambrosio oraz Polki: Magdalena Frąckowiak, Monika Jagaciak, Kasia Struss i Anja Rubik.

 

W chwili obecnej w USA działa ponad 1000 sklepów, a na świecie tysiące butików, które oferują wyroby Victoria’s Secret. Od niedawna także i u nas znajdziecie Państwo wyjątkowe, sygnowane inicjałami „VS” kosmetyki, wśród których królują luksusowe, uwodzicielskie, rozbudzające zmysły i wyobraźnię perfumy oraz ekskluzywne mgiełki i balsamy do pielęgnacji ciała. Gorąco zachęcamy więc do skorzystania z możliwości zrealizowania swych najskrytszych pragnień bez wychodzenia z domu.

Wszystkie produkty amerykańskiego producenta dostępne w naszym sklepie internetowym Ekskluzywna.pl znaleźć można pod tym linkiem -> VICTORIA’S SECRET