Wczytuję dane...
Witamy na blogu!
Wróć do listy wpisów

Zabawy w sypialni

Tak się rozsmakowaliśmy w minionym miłosnym święcie, przygotowaniach do niego, pełnych pasji uniesieniach i wszechogarniającej romantyczności, że całkowicie zapomnieliśmy o karnawale! Niedopatrzenie to z naszej strony ogromne i niewybaczalne, dlatego postanowiliśmy nadrobić dzisiaj te niegodziwe zaległości i proponujemy Wam małe szachrajstwo. Prawdziwy karnawał już na początku lutego odszedł w zapomnienie. Miłośnicy dobrej rozrywki wiedzą, że wraz z nadejściem Środy Popielcowej kończy się wielka feta, a zaczyna okres zadumy, spokoju i refleksji. Imprez ubywa, duch dekadencji zanika, a my… nadal chcemy się bawić!

 

Jak więc poradzić sobie z towarzyskim zastojem i z przytupem zamanifestować radość oraz witalność, co zgodnie z ludową tradycją może przegonić zimę i skłonić do powrotu wiosnę, a także odgonić od nas wszelkie czarne myśli? Bawmy się w … łóżku! Urozmaicajmy nasze igraszki różnorodnymi drobiazgami, które wprowadzają do sypialni nie tylko nową i świeżą jakość, ale i ożywczy powiew nieokiełznanej namiętności, tak często i niepotrzebnie przez nas tłumionej.

 

Jako pierwszy i najbardziej karnawałowy w swym wyrazie dodatek polecamy Wam oczywiście zjawiskowe maski na oczy firmy Lorin oraz Livia Corsetti. Te oryginalne i zaskakujące modele w bezpośredni sposób kojarzą się z Wenecją, a ponadto ułatwiają Kobietom wcielenie się w rolę wytwornej królowej, subtelnej księżniczki czy wyrafinowanej femme fatale. Taki detal skutecznie przyciąga też męski wzrok, pozwala Paniom w zachwycający sposób wyeksponować głębię spojrzenia i wieczorowy makijaż, a oprócz tego sprawia, że każda, nawet wyjątkowo klasyczna i stonowana nocna kreacja nabiera zupełnie nowego charakteru.

Kokietki i słodkie uwodzicielki powinny zerknąć przychylnym okiem w stronę podwiązek, opasek na szyję i rękawiczek. Każda z tych opcji pięknie podkreśli bowiem damskie ciało, a jednocześnie rewelacyjnie uzupełni wybraną stylizację.


Jeżeli jednak wolelibyście zaopatrzyć się w coś bardziej bezkompromisowego czy odrobinę wyuzdanego sięgnijcie po opaski na oczy oraz kajdanki, a najlepiej – po gotowe zestawy. Te od firmy Obsessive, Andalea i Roxana fascynują nietuzinkowym designem i nieskończoną paletą oferowanych możliwości. Po prostu musicie to mieć!


Zainteresowani? W takim razie gorąco zapraszamy na upojne zakupy! Wszystkie oferowane przez nasz sklep internetowy Ekskluzywna.pl dodatki i akcesoria znajdziecie, klikając w link obok -> AKCESORIA I DODATKI